8000TL laptop tavsiyesi

Bu bütçenin daha üstüne çıkamam. 8001 bile zor.

Bu fiyat bandında Monster, Casper, HP, ASUS TUF ve Dell'i önermiyorum. Isınma sorunları mevcut.
Bu ürünün Trendyol satıcısı güvenilir. Aynı zamanda Hepsiburada üzerinden de satış yapıyor fakat Hepsiburada fiyatı daha yüksek. Komisyon farkından kaynaklıdır sanırım.

Son düzenleme:
Hocam böyle genelleme yapmak yanlış olur, ben o markaları öneririm fakat ısınma sorunu olan modellerini önermem. Piyasada başka marka kalmadı hocam ne yaptınız 😁

Haklısın. Bu fiyat bandında bu markaları önermiyorum demek daha doğru olurdu. Normalde öyle yazıyorum ama bu konuda öyle yazmamışım, düzelteyim.

Bu fiyat bandında Monster, Casper, HP, ASUS TUF ve Dell'i önermiyorum. Isınma sorunları mevcut.
Bu ürünün Trendyol satıcısı güvenilir. Aynı zamanda Hepsiburada üzerinden de satış yapıyor fakat Hepsiburada fiyatı daha yüksek. Komisyon farkından kaynaklıdır sanırım.
Hocam ben bütçe konusunda çok emin konuştum ama eğer zorlayabilirsem bu sistemi önerir misiniz?

Evet, güzel bir cihaz. Alınır. Ama bu fiyatlara çıkabiliyorsanız daha iyi cihazlar var.

Alternatife ihtiyacım var aslında iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı