8000TL telefon önerisi

Bütçe
8000

lrstw

Femtopat
Daha fazla  
8000TL'ye önerebileceğiniz en F/P telefon nedir hız ve batarya açısından? Oyun vesaire oynamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@sSombrero A23 veya 24 nasıl sizce?

Hocam A23 değil ama A24 alınabilir.
A23'teki SD 680 işlemcisi fiyatını kesinlikle hak etmiyor. Zaten CPU-Z'de o işlemci SD665 olarak görünüyor. Onun makyajlanmış hali. Mesela aynı şekilde POCO X3 Pro'daki Snapdragon 860'da CPU-Z de snadpragon 855 olarak görünüyor.

@sSombrero peki bir sorum daha var elimde ekranı kırık Samsung Note 10 var onu tamir ettirmek daha mı mantıklı olur yoksa A24 almak mı?

Hocam Note 10'un orijinal ekranını ucuza bulabiliyorsanız yaptırıp kullanın. Bataryası kötü durumdaysa bataryasını da değiştirin.

Hocam Note 10'un orijinal ekranını ucuza bulabiliyorsanız yaptırıp kullanın. Bataryası kötü durumdaysa bataryasını da değiştirin.

Geçen sordum hocam 6300 TL fiyat verdi

(ekran için)

teknosanın yenilenmiş telefonları alınırmı sizce?

Hocam o fiyatlara yaptırmayın. Yenilenmiş cihaz da alınmaz. Şu an acil telefon ihtiyacınız yoksa biraz daha bütçenizi arttırmaya bakın.
Şu an gönül rahatlığıyla önerebileceğim A34 var. Yükseltemem derseniz A24 de alınır ama içime sinen bir model değil. Çünkü 2000TL daha vererek çok daha iyi bir kamera ve çok daha iyi bir işlemcili cihaz alabiliyorsunuz. Direkt cihazın ömründe ve kullanım deneyiminde büyük bir artışa sebep oluyor. Bu devirde 2000TL de bu işler için büyük bir para değil.

Hocam o fiyatlara yaptırmayın. Yenilenmiş cihazdan da alınmaz. Şu an acil telefon ihtiyacınız yoksa biraz daha bütçenizi arttırmaya bakın.
yani hocam eski j7 primeım vardı onu kullanıyorum alsam iyi olur bütçeyide arttırmam zor öğrenciyim malum

Hocam o fiyatlara yaptırmayın. Yenilenmiş cihaz da alınmaz. Şu an acil telefon ihtiyacınız yoksa biraz daha bütçenizi arttırmaya bakın.
Şu an gönül rahatlığıyla önerebileceğim A34 var. Yükseltemem derseniz A24 de alınır ama içime sinen bir model değil. Çünkü 2000TL daha vererek çok daha iyi bir kamera ve çok daha iyi bir işlemcili cihaz alabiliyorsunuz. Direkt cihazın ömründe ve kullanım deneyiminde büyük bir artışa sebep oluyor. Bu devirde 2000TL de bu işler için büyük bir para değil.
peki 8000 bütçe var şuan max 500tl arttırabilirim 2. el mantıklımı sizce? çok sordum kusura bakmayın da

Son düzenleme:

Geri
Yukarı