800GB PlayStation 4 + 21 oyun 9.000 TL'ye satmaya değer mi?

BroPlayer

Femtopat
Daha fazla  
PlayStation'ımı artık oynamadığım için satmaya karar verdim, oyunlarının güzel olduğunu düşünüyorum, ne çok pahalı ne de çok ucuza satmak istiyorum ama ilk konsol satışım olacak o yüzden şu sıralar bir PS4'ün fiyatı ne kadara değer bilmiyorum, içindeki oyunlar: Ultimate chicken horse, Red Dead Redemption 2, Slime Rancher, the flame in the flood, Dying Light: The Following: Enhanced Edition, Don't Starve Together, Horizon Zero Dawn: Complete Edition, FIFA 18, Mortal Kombat 11 ve 10, A Way Out, Call of Duty: Ghosts, Cuphead, Castle crashers Remastered, enter the gungeon, moss, Stranded Deep, Subnautica, the witness, thumper, rez ınfinite, Uncharted 4 + Uncharted Lost legacy.

Bana göre söylediğiniz fiyat çok, çünkü sıfır playstation şu anda 8.000 TL civarında, oyunlara gelicek olursak RDR2, FIFA ve Uncharted sadece ilgi çekici oyunlar söylediklerinizin içinden, tabi ki serbest piyasa ve böyle de satılır diyorsanız sitelere koyun duruma göre düşürürsünüz veya arttırırsınız fiyatı.

Bana göre söylediğiniz fiyat çok, çünkü sıfır PlayStation şu anda 8.000 TL civarında, oyunlara gelecek olursak RDR2, FIFA ve Uncharted sadece ilgi çekici oyunlar söylediklerinizin içinden, tabii ki serbest piyasa ve böyle de satılır diyorsanız sitelere koyun duruma göre düşürürsünüz veya arttırırsınız fiyatı.

Kendim açıkçası PS4'ümü çok dikkatlice kullandım o yüzden 0 bile diyebilirim yani, ama bir bakınca gerçektende 9 bin biraz fazla gibi gözüküyor, fiyat düşürmeyi planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı