8100 TL her şey dahil PC önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu ekipmanlardan sonra geriye yaklaşık 5900 lira kalıyor.

Ekran kartını ASUS TUF 1650 Super yapıp bir tane daha RAM ekleyin.

Attığınız ürünlerin yarısı kronik sorunlu.

Konuya gelirsek, attığın sistemde bir sıkıntı görmüyorum. Ekipmanlara bu kadar para harcamak istediğine emin misin? Senin yerinde olsam, daha uygun fiyatlı bir monitör alıp RAM'i 2x yapardım. Bunun dışında, anakartı B460 yapabilirsin. Çok fiyat farkı olmasa gerek.

Bu, monitör için bir seçenek olabilir:

Onun dışında ekipman konusunda tam bilgim yok. Yine de aynı fiyata daha iyisi yapılır diye düşünüyorum. Ekipmanları, @hadwiger ve @Samotne Ciasteczka hocalarıma bırakıyorum. Daha bilgililer.

Sistem hakkında dediklerim, sistemi hemen almak istiyorsanız geçerlidir. Şu an dediğim gibi, fiyatlar olması gerekenden çok yüksek.

Konuya gelirsek, attığın sistemde bir sıkıntı görmüyorum. Ekipmanlara bu kadar para harcamak istediğine emin misin? Senin yerinde olsam, daha uygun fiyatlı bir monitör alıp RAM'i 2X yapardım. Bunun dışında, anakartı B460 yapabilirsin. Çok fiyat farkı olmasa gerek.

Bu, monitör için bir seçenek olabilir:

Onun dışında ekipman konusunda tam bilgim yok. Yine de aynı fiyata daha iyisi yapılır diye düşünüyorum. Ekipmanları, @hadwiger hocama bırakıyorum.

sistem hakkında dediklerim, sistemi hemen almak istiyorsanız geçerlidir. Şu an dediğim gibi, fiyatlar olması gerekenden çok yüksek.

RAM'e ileride ekleme zaten yapacağım bunun yanında H410M ve B460M arasında 227 TL bir fark var. Bir başkası ise bence bir sistemde oyun için alınıyorsa önceliğim ekran kartı işlemci monitör olarak gitmeli.
RAM'e ileride ekleme zaten yapacağım bunun yanında H410M ve B460M arasında 227 TL bir fark var. Bir başkası ise bence bir sistemde oyun için alınıyorsa önceliğim ekran kartı işlemci monitör olarak gitmeli.

Bana göre derken bu arada izlediğim, okuduğum ve araştırdığım kadarıyla diyorum. Ve monitörün Curved olmasını istediğim için bu monitörü seçtim.

Bunu söylerken B460 ile H410 arasındaki farkları bilmediğini varsayıyorum. Ayrıca, hala bilmiş bilmiş konuşuyorsun. Fiyat farkına link atmadığın için bakamıyorum. Normal şartlarda fiyat farkı bu:

Farklara da burdan bak:

Bunu söylerken B460 ile H410 arasındaki farkları bilmediğini varsayıyorum. Ayrıca, hala bilmiş bilmiş konuşuyorsun. Fiyat farkına link atmadığın için bakamıyorum. Normal şartlarda fiyat farkı bu:

Farklara da buradan bak:

Pollux 3T-10 | Game Garaj hocam buyurun buradan bakın ben normalde BIOSTAR seçtim arada ben 227 dedim ama 300 TL fark var.

Farklara da buradan bak:

Ve hocam bilmiş bilmiş konuşmadım büyük ihtimal arada ki fiyat farkı için bunları dediniz şimdi siz söyleyin sırf B460 yapmak için 300 TL eklemeli miyim?

Şimdi sana küfür ederdim ama dua et forumdayız. Foruma konu açıp öneri istiyorsunuz nedir bu ukalalık? Ayrıca dediğim şey de kötü bir şey değil.

Şimdi sana küfür ederdim ama dua et forumdayız. Foruma konu açıp öneri istiyorsunuz nedir bu ukalalık? Ayrıca dediğim şey de kötü bir şey değil.
Hocam dediğim gibi boşverin yazık çocuğa konuyu takip etmeyi bıraksak çok iyi olur çünkü sinir krizi geçirecek öneren arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı