830 TL mekanik klavye tercihi

Hocam indirim bekleyin, aşağıdaki klavyenin 800 lira civarına indiğini bir çok kez gördüm. Gerçekten çok kaliteli bir klavye. @TÇB klavyenin indirime girdiği bir yerden atmış, ben görememiştim. Bence bu fiyata bu klavye çok iyi.

Hocam indirim bekleyin, aşağıdaki klavyenin 800 lira civarına indiğini bir çok kez gördüm. Gerçekten çok kaliteli bir klavye.

İndirimi beklemeden alabilir: Corsair Gaming K68 RGB Cherry MX Red TR Gaming Mekanik Klavye - Gaming.Gen.tr

Daha bilindik yerlerden atabilirmisin linkini?
Birde su geçiriyormu? Veya su geçirdiğinde kurutularak tekrar çalışabilirmi? Kullanım süresi 3-4 yıl kullanılabilirmi ? Bunları cevaplarsan belki alabilirim tavsiye ettiğin klavyeden.
Cevaplarsanız.

Son düzenleme:
@batuhan_n Gaming Gen TR sitesi bilindik bir yer hocam, daha doğrusu piyasaya yeni girmesine rağmen hiç şikayetini görmediğim bir yer, güvenebilirsiniz. Ayrıca suya dayanıklı bir klavye, Corsair iCUE yazılımı ile tuşları istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Bütçe artarsa K70'de bakabilirsiniz, daha kaliteli bir klavye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten bütçemi aşıyor zorla alcam gibi oyüzden bütçe arttırıp alamam. Ama teşekkürler bu klavyede kararım kesinleşti.
@batuhan_n Gaming Gen TR sitesi bilindik bir yer hocam, daha doğrusu piyasaya yeni girmesine rağmen hiç şikayetini görmediğim bir yer, güvenebilirsiniz. Ayrıca suya dayanıklı bir klavye, Corsair iCUE yazılımı ile tuşları istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Bütçe artarsa K70'de bakabilirsiniz, daha kaliteli bir klavye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

K70 de suya dayanıklılık yokmuş o yüzden k68 tercih etcem sanırım.
K70 modelini 3 yıl kullanabilirmiyim ? Kaliteli birşeye belziyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı