8300 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
8300
@bilbilm04 sizin laptopunuzun bir sorunu yok ise bu demek değil ki kullananların çoğunluğu memnun olmadığı gerçeğini değiştirdiği. Kasası kötü Abra serisinin.
Yukarıdaki HP için konuşuyordum.
Çok özür dilerim linkler karışmış. Bu olacaktı:

@bilbilm04 sizin laptopunuzun bir sorunu yok ise bu demek değil ki kullananların çoğunluğu memnun olmadığı gerçeğini değiştirdiği. Kasası kötü Abra serisinin.

Ben zaten çoğunluk adına değil kendi adıma konuştum. Ki bu farklı 4. Monster cihazım.

İyi forumlar.

Hocam bu attığınız model alınabilir ama ilginçtir ki benim aldığım HP bilgisayarım ve kulaklığımda temassızlık yaptı. O yüzden bu markaya karşı ön yargım var.

FreeDOS olmayan diye belirtmiş hocam. Ben mi yanlış anladım? Yoksa işletim sistemsiz mi olsun demek istiyor?

Windows 10 Home ile birlikte satılan demek istedim.

Hocam Windows 10 olan iyi laptop yok bu bütçede. Windows kurmak basit iş zaten. FreeDOS alsanız siz kurarsınız Windows'u.

Ben kurmayı biliyorum zaten fakat laptopu kendim için bakmıyorum üniversite öğrencisi kuzenim bakıyor onun yapabileceğini düşünmüyorum ama yimede bulursanız FreeDOS gönderebilirisiniz linklerini.

Bu iki laptopu tavsiye ederim.

Lenovo'ya karar verdik 256 GB yeterli olacaktır zaten çok oyun oynamıyor diye 1 TB harddisk eh işte bir SSD olmasa da iş görecektir diye düşündük. Ayrıca Pavilion'un kasası pek hoşuma gitmedi herkese teşekkür ederim yardımınız için.
Bu iki laptopu tavsiye ederim.

Biz Lenovo laptopa daha uzun ömürlü olması için bir 8 GB RAM takviyesi düşünüyoruz fiyatları çok bilmiyorum link atabilir misiniz rica etsem ve bakarken aynı MHz olması gerekiyor mu RAM'lerin vs anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı