8300 TL laptop önerisi

olabilir

benimde şöyle bi düşüncem var ilerde satmak itesem amdli laptop satılırmı diye düşünüyorum
Artık AMD daha çok tercih ediliyor o konuda endişelenmeyin hem linkini paylaştığım cihazın işlemcisi İ5 10.Nesil işlemcilerden daha iyi ama 10.Nesil İ7' den daha iyi olup olmadığı tartışılır.

bilmiyorum bilgisayarcı dayım 10 yıldır laptop satıyo ama alırsan satamassın diyo bilemedim
Bir şey bilmiyor hocam dayınız;

Hocam hani 1K TL olsa tamam ama. İstenen fiyat+istenen fiyatın yarı fiyatına önermek çok komik.
Fiyattan ziyade ben isteğe yönelik bir şeyler buldum, burada önerilen çoğu sistem verimli bir yayın performansı sunmayacaktır. Ayrıca şu dönem piyasada fiyatlar çok yüksek, ilerleyen zamanlarda bütçeye ufak bir birikim daha eklenirse düşünülebilir. (Ayrıca günümüzün teknolojisi RTX standartlaşmak istiyor.)

Fiyattan ziyade ben isteğe yönelik bir şeyler buldum, burada önerilen çoğu sistem verimli bir yayın performansı sunmayacaktır. Ayrıca şu dönem piyasada fiyatlar çok yüksek, ilerleyen zamanlarda bütçeye ufak bir birikim daha eklenirse düşünülebilir. (Ayrıca günümüzün teknolojisi RTX standartlaşmak istiyor.)
Sizde haklısınız hocam.

Hocam bu haberi okuyun derim.

evet bu konuda katılıyom da o kadar para nerdeee

Yeni konular

Geri
Yukarı