8400 TL'ye 5600XT satılır mı?

Şimdilik 1050 >>> 460 ~ 750 Ti >>> 750 > 550 ~ 1030 bu kartlardan birini alıp kullanacağım hocam (2. el bulabilirsem tabi uyguna). Bir karta 10 bin TL vermek koyar bana açıkçası :D

Amazon. Jpden mi ban yiyeceğim anlamadım.
Amazon JP maalesef banlıyor. Ola ki banlanmazsan uyguna başka ekran kartları da bulabilirsin.
Ama 6700XT veya 3060ti al en az derim ben.

Hocam mantıklı olmaz o kartları almanız. Tabii maddi olarak ihtiyacınız varsa bir şey diyemem de keyfi olaraksa saçma bence.

Ne açıdan saçma hocam? Bu kartlar bu fiyatlar ediyorken satıp idarelik bir kartla bir süre idare etmenin saçma kısmını anlayamadım. Neticede AAA oyunlar oynayan biri değilim

Ne açıdan saçma hocam? Bu kartlar bu fiyatlar ediyorken satıp idarelik bir kartla bir süre idare etmenin saçma kısmını anlayamadım. Neticede AAA oyunlar oynayan biri değilim
Kısıtlı stok mevcut zaten. O kadar paraya değmeyecek kartları almak saçma. Daha iyi ve ileriye dönük kart almak yerine neden daha düşük ve fiyatını şu an için hak etmeyen bir kart alasınız ki?

Bu kartların fiyatı da şu an uçuk durumda yoksa haklısınız zaten. 5bin TL'ye RX 580 almaktansa 800 liraya 750 Ti daha makul gibi geldi bana ama bilemedim şimdi.
Hocam kart sorunu bir süre daha devam edecek o kesin zaten ona göre size hangisi hesaplı geliyorsa onu yapabilirsiniz. Stok sorunu belki daha da artabilir kim bilir? Şu an için varsayımdan öteye geçemeyiz o yüzden planlarınıza ve aklınıza en uygun olanı yapın. Şimdi ben bir şey derim tersi çıkar sonra sıkıntı çekersiniz.

Mining performansı kısıtlanmış kartlar geliyor Nvidia tarafında bu size olumlu yansıyabilir.

Ama diğer taraftan Ethereum 2.0 güncellemesi Temmuzdan Aralık ayına ertelendi.
Bu da olumsuz yansır.

2. el GT1030 gibi bir kart alıp sürecin düzelmesini bekleyebilirsiniz.
2022'ye kadar düzelmeyecek ama bunu bilin.
Hatta 2023'e bile sarkabilir.

Mining performansı kısıtlanmış kartlar geliyor NVIDIA tarafında bu size olumlu yansıyabilir.

Ama diğer taraftan Ethereum 2.0 güncellemesi Temmuz'dan aralık ayına ertelendi.
Bu da olumsuz yansır.

2. el GT1030 gibi bir kart alıp sürecin düzelmesini bekleyebilirsiniz.
2022'ye kadar düzelmeyecek ama bunu bilin.
Hatta 2023'e bile sarkabilir.

Çok sağ olun hocam.

Geri
Yukarı