85.000 TL araç önerisi

Ne kullandığını bilirsen, hiçbir sorun yaşamazsın. Bu ülkedeki Fiat düşmanlığı bitmez. Linea iyi arabadır. Özellikle multijet motor düzgün bakıldıysa 300 bin kilometrelere kadar dayanır.
Linea'da konfor pek var diyemeyeceğim, ancak konforsuz da değil. Uzun yolda rahat edersiniz. Hız sınırlarına uyarak, ani hızlanmalardan vb. kaçınaram giderseniz/kullanırsanız şehir içi 5.5 litrelere kadar düşürebilirsiniz. Uzun yolda ise 4 ila 5.5 litre arası bir tüketime ulaşma imkanınız var.
Tabii bu saydıklarımın hepsi iyi bakılmış bir linea için geçerli.
Başka sorunuz varsa cevaplamak isterim.

Yani piyasada linea çok elbet temiz bulunur ama ben yola çıktığımdada tedirgin etsin istemem tabii. Bir Volvo kadar rahat hissettirsin demiyorum ama içimde bir nebze rahat olsun isterim. Mesela megan 2 ağırlığı var, yola hakimiyeti artırıyor. Kia hakkındada pek bilgim yok Kia ile megan hakkında bilginiz varsa öğrenmek isterim. (2007-2011 modeller için)

Megane 2 kasa iyidir veya temiz bulabileceksen focus da bakabilirsin.

Rioyla kıyaslarsak avantajları nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani piyasada linea çok elbet temiz bulunur ama ben yola çıktığımdada tedirgin etsin istemem tabii. Bir Volvo kadar rahat hissettirsin demiyorum ama içimde bir nebze rahat olsun isterim. Mesela megan 2 ağırlığı var, yola hakimiyeti artırıyor. Kia hakkındada pek bilgim yok Kia ile megan hakkında bilginiz varsa öğrenmek isterim. (2007-2011 modeller için)

Rioyla kıyaslarsak avantajları nedir sizce?
Megane 2 yolda üzmez motor zaten aynı motor 1.5 dci rio yerine megane almanın en büyük sebebi piyasası olur ilerde elinden çıkarmak istersen çok rahat çıkarırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı