85 Mbps internet için modem önerisi

Skyress

Kilopat
Yer
Duchy of Toussaint
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Şu an kullandığım ve daha önce mahallemizde olan altyapı 13 Mbps idi. Şu an 85 Mbps'ye çıkmış. Bunun için bana bir modem önerir misiniz? Ben şunu buldum. Sizce bu modem iyi midir? Bütçe maksimum 1500 TL. Şu an Vodafone internet kullanıyorum ve TurkNet'e geçeceğim. Sizce geçmeli miyim? Şimdiden teşekkürler.

O model iyi değil çok fazla kronik sıkıntısı var.

Bunu öneririm.
Teşekkürler hocam. Sizce Vodafone'dan TurkNet'e geçmek iyi bir seçim mi peki?

O model iyi değil çok fazla kronik sıkıntısı var.

Bunu öneririm.
Kendim kullanmasaydım inanırdım ama kullandım. Satış konum da duruyordur. Arada bir kopma sorunu var. Onun harici sorunlar yazılım güncellemesiyle çözüldü.

Öte yandan bu bütçeye 2.4GHz ve kablosuz performansı 300Mbps olan modem önermek, olabilecek en büyük kötülüktür. 2023 yılında TT Wi-Fi 6 modem verirken hele büyük kötülüktür.

Bütçe dahilince aynı modemin 5GHz desteklisi var.

Kendim kullanmasaydım inanırdım ama kullandım. Satış konum da duruyordur. Arada bir kopma sorunu var. Onun harici sorunlar yazılım güncellemesiyle çözüldü.

Öte yandan bu bütçeye 2.4GHz ve kablosuz performansı 300Mbps olan modem önermek, olabilecek en büyük kötülüktür. 2023 yılında TT Wi-Fi 6 modem verirken hele büyük kötülüktür.

Teşekkürler hocam. Markayı daha önce hiç duymadım, iyi bir marka mıdır?

Haklısınız hocam ben biraz eskide kalmışım, omni DSL de çok iyi modem, birçok modemde yapamadığınız şeyleri yapabiliyorsunuz, 85Mbps internet için de yeterli ama dediğiniz gibi daha yeni bir versiyonu çıkmış, tabi ki onu almak daha iyi olur.

Son düzenleme:
Bende Keenetic Omni DSL kullanıyorum hiç kopma sorunu yaşamadım daha önce. Uygulaması harika her kullanan kullanıcının o an ne kadar internet harcadığını vs görebiliyorsun ve internetini sınırlayabiliyorsun. Bizim akrabalar internet şifresi isteyince verip hepsine 4 megabit hıza sabitlemiştim. Onun haricinde sürekli yazılım güncellemesi geliyor yani kendini sürekli güncel tutan bir firma. Ama sana tavsiyem Keenetic Omni DSL yerine bir üstü olan Keenetic Extra DSL alman olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı