85 TL'ye 16 Mbps normal mi?

Taşındığımdan dolayı nakil yapmak istemişim. Önceki paketim adsl paketiydi, gittiğim yerde sadece fiber vardı. Genel merkeze gidip nakil ettirdim. Aylık 24Mbps 104,90 demişlerdi. Gidip üstüne saçma sapan ücretleri de eklemişler 1 yıl boyunca 24Mbps'e 130 135 lira arası para ödemiştim. Nakil yaptırırken de her şey dahil aylık faturanız 104,90 ve ekstra ücret gelmez demişlerdi. Yani 85 tl türk telekoma göre normal.

Siz şaka mısınız? 6 Mbps'ye 85 TL ödeyip günlük 4 kere internet kesilmesi yaşıyorum, yeter! Bıktım bu Türk Telekom'dan. Hatta yaşadığım yeri de vereyim, Balıkesir/Edremit/Altınoluk'ta yaşıyorum. Millet Balıkesir merkezde TurkNet ile 75 TL'ye 100 Mbps alıyor, ben burada 85 TL ile 6 Mbps kullanıyorum. Bir de her gün derse girmem gerekiyor, bunun üzerine oyun oynuyorum (300 ping ile). Akşam bir bakmışım hız 0.2'ye düşmüş, zaten upload hızını söylememe bile gerek yok.

He bir de 12 Mbps'lik paketimiz var, 12 kullanamıyoruz altyapı olmadığı için.

Siz şaka mısınız? 6 Mbps'ye 85 TL ödeyip günlük 4 kere internet kesilmesi yaşıyorum yeter bıktım bu Türk Telekom'dan hatta yaşadığım yeri de veriyim Balıkesir/Edremit/Altınolukta yaşıyorum Balıkesir merkezde TurkNet ile 75 TL'ye 100 Mbps alıyor ben burada 85 TL ile 6 Mbps kullanıyorum bir de her gün derse girmem gerekiyor bunun üzerine oyun oynuyorum (300 ping ile) akşam bir bakmışım hız 0.2'ye düşmüş zaten upload hızını söylememe bile gerek yok.

He bir de 12Mbps'lik paketimiz var 12 kullanamıyoruz altyapı olmadığı için.

Aynı durum bende de öyle 80 TL veriyorum 6Mbps.

Aynı alt yapıya 11 Mbit hıza 83 tl ödüyoruz.

Siz düşünün artık. Başka operatöre geçmek istediğimizde port yok diye bağlamıyorlar. (8 ev bulunan binada 4 port var.)

Yeni konular

Geri
Yukarı