850.000 TL'ye sorunsuz az yakan SUV önerisi

• Konuyu başlatan Swoz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 801

Swoz

Decapat
Arkadaşlar 850.000 TL civarına sorunsuz, az yakan, gidişi fena olmayan bir SUV arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Bulunabilirse Tucson olabilir. Egea Cross SUV değil ayrıca. Crossover. Adı üstünde zaten. Yükseltilmiş hatchback.

Puma derdim ama çok yeni bir araba. İkinci elde bu fiyata satılması için ağır hasarlı falan olması lazım. Bir bakın isterseniz.

Daha eski model Kuga'lar, ve WV'nin SUV'ları da bulunabilir.

İkinci elde 1.0 Turbo modeli var, bu fiyatlarda.

Bu fiyatlarda tek seçenek Egea cross. Daha yüksek segment olanlar var ama onlarda 10 yaş üstünde ve yüksek kilometrede olduğu için cross en mantıklısı.

10 veya 14 yaşa kadar kabulum hocam.

Bulunabilirse tucson olabilir. Egea cross SUV değil ayrıca. Crossover. Adı üstünde zaten. Yükseltilmiş hatchback.

Puma derdim ama çok yeni bir araba. İkinci elde bu fiyata satılması için ağır hasarlı falan olması lazım. Bir bakın isterseniz.

Daha eski model Kuga'lar, ve VW'nin SUV'ları da bulunabilir.

Az yakması lazım hocam.

Bulunabilirse Tucson olabilir. Egea Cross SUV değil ayrıca. Crossover. Adı üstünde zaten. Yükseltilmiş hatchback.
Güzel arabalar da çok yakıyorlar.
Arkadaşlar 850.000 TL civarına sorunsuz, az yakan, gidişi fena olmayan bir SUV arıyorum. Önerileriniz nelerdir?
3008 ve Qashqai olabilir. Qashqai'de dizel tercih etmeniz yararınıza olur, benzinlileri hiç gitmiyor.

10 veya 14 yaşa kadar kabulum hocam.

Az yakması lazım hocam.

Hocam ne kadar az yakmasını istiyorsun örnek verseniz iyi olur. Bana göre sakin kullanımda pek çok yakmıyor Tucson ama diğerleri daha çok yakabilir.

Geri
Yukarı