850 bin TL'ye araba önerisi

Teşekkür ederim

Coralla da örnek ilan atabilir misiniz rica etsem

Yani 120.000 km geçmemiş bakıyorum

Turbo modelleri de var arasında hangisini tercih etmeliyim
Hocam 100.000km uzeri ise basimi agritmasin derseniz golf tercih etmeyin, sanziman konusundan uzun omurlu degiller diye biliyorum ama o golfler miydi emin degilim bilen arkadaslar aydinlatir simdi.

Uzun yol yapan arabasını ev gibi rahat kullanmak ister, hatchback arabada ben boğulurum şahsen.
Dogru haklisiniz ama bence c sinifi bir hatchback ile sedan rahatligina yakin gidilir.

Turbo modelleri de var arasında hangisini tercih etmeliyim
hocam belirtmek istediğim araç 1.2Turboymuş sizin için bir ilan buldum

Uzun yol yapan arabasını ev gibi rahat kullanmak ister, hatchback arabada ben boğulurum şahsen.
hocam her hatchback okadar küçük değil ki polo ya binersek tabiki boğuluruz da geniş hatchbacklerde var

İnsignia bakabilirsiniz.
Hocam alabileceği 2016-2018 model arası olur. Bildiğim kadarıyla turbo hortumu kronik olarak patlıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...en-dusuk-km-otomatik-corolla-1160222901/detay Bu şekilde bir corolla bulmanı tavsiye ederim. Şehir içi kullanıcısı olsaydın direkt hibrit derdim.

Daha az yaşlısını bulabilirsiniz bu arada corollanın lakin biraz aramanız gerekiyor. 2019 ve altı temiz bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
hocam belirtmek istediğim araç 1.2Turboymuş sizin için bir ilan buldum

hocam her hatchback okadar küçük değil ki polo ya binersek tabiki boğuluruz da geniş hatchbacklerde var

Hakkında düşünceniz nedir 1.2 turbo göre

Hocam alabileceği 2016-2018 model arası olur. Bildiğim kadarıyla Turbo hortumu kronik olarak patlıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...en-dusuk-km-otomatik-corolla-1160222901/detay Bu şekilde bir Corolla bulmanı tavsiye ederim. Şehir içi kullanıcısı olsaydın direkt hibrit derdim.

Daha az yaşlısını bulabilirsiniz bu arada Corolla'nın lakin biraz aramanız gerekiyor. 2019 ve altı temiz bulabilirsiniz.

Hybrid de olabilir ama işte o fiyatlar da bulamıyorum ben

Hocam uzun yol yapıyorsanız hatchback almanızı tavsiye etmem bu arada. Ben bu hataya düştüm. Yüksek hızlarda araç çok sarsılıyor. Yanınızdan tır geçince resmen araç savruluyor. :D

Hybrid de olabilir ama işte o fiyatlar da bulamıyorum ben
Hocam hybrid uzun yolda çok yakar cebinize yazık. Hybrid şehir içinde daha mantıklı. Corolla almanız tavsiyemdir.

Hocam uzun yol yapıyorsanız hatchback almanızı tavsiye etmem bu arada. Ben bu hataya düştüm. Yüksek hızlarda araç çok sarsılıyor. Yanınızdan tır geçince resmen araç savruluyor. :D

Hocam hybrid uzun yolda çok yakar cebinize yazık. Hybrid şehir içinde daha mantıklı. Corolla almanız tavsiyemdir.
1.6 motor 2019 model ve üstüne bakacağım o zaman

Geri
Yukarı