850 TL i5 10400F RX 6600 sisteme PSU önerisi

Bütçe
850

tjcoen

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB 3200Mhz
İşlemci
i5 10400F
Merhaba, sınırlı bütçeyle bilgisayar topluyorum. Tek eksik parçam PSU kaldı. 850TL bütçem kaldı ve FSP hv Pro 550W almayı düşünüyorum. Alınmalı mı? Başka öneriniz var mı?

Sistem özellikleri:
-i5 10400F
-RX 6600
-16 GB RAM
-500GB SSD

Sahtekar olsalarda puanları böyle olmazdı, 10 üzerinden 9.9 puanları var.
Satıcının Psu yorumlarında sadece karton kutuda gönderildiği, herhangi bir koruma olmadığı ve içinden güç kablosu dahi çıkmadığı yazıyor. Bunlara rağmen almalı mıyım? HV PRO'nun satıcısı gaming gen olduğu için daha sorunsuz olucak gibi geliyor.

@tjcoen

Güç kablosunun kutuda gelmemesi satıcının değil FSP'nin sorunu olur. Kutuda kablo geliyor mu, pek bilgim yok. En kötü ihtimalle 20 TL'ye bulunabilir o da.

Çekinceler varsa karar senin tabii, yoksa bu bütçeye Hyper PRO 550/HV PRO 550'de var.

@tjcoen

Güç kablosunun kutuda gelmemesi satıcının değil FSP'nin sorunu olur. Kutuda kablo geliyor mu, pek bilgim yok. En kötü ihtimalle 20 TL'ye bulunabilir o da.

Çekinceler varsa karar senin tabii, yoksa bu bütçeye Hyper PRO 550/HV PRO 550'de var.
Öneriniz doğrultusunuzda Hyper Pro 700W'ın siparişini verdim. Son olarak bu PSU için kablo önerisinde bulunur musunuz?

Guc kablosu gondermeyen saticidan alisveris yapmazdim dogrusu, HV Pro ve Hyper Pro cok da uzak uniteler degil watt harici.

Genelde AC Power kablolari fark etmiyor, monitoru ile PSU kablosunu karistirip sorunsuz kullananlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı