850 TL kablolu ya da kablosuz oyun için kulaklık önerisi

Bütçe
850 TL

oiAniki

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bütçem normalde 600 - 700 ama sanırım kuponlarımla vs. 800 TL zorlayabilirim. Tek istediğim mikrofonunun cızırtısız ve boğuk ses vermemesi. Amazon'da "Artics 3" var 840 küsur ve bazen indirime giriyor. Araştırsam da daha güzel ses alıp veren bir kulaklık bulamadım. Aynı zamanda kablo sıkıntısını da ortadan kaldırıyor bu yüzden aşırı ilgimi çekti zira bozulan kulaklıklarımın hepsi kablodan kaynaklıydı. "Artics 3" için kabloyu harici sitelerden tedarik edebilirim. Öğrenci olduğum için de sürekli kulaklık değiştirebilecek bir ekonomide de değilim. O yüzden sağlamlığını garanti etmek istiyorum.

Logitech G432 kullanıyorum, 400 lirayken almıştım şu an 880 lira civarı, hiçbir sıkıntısı çıkmadı daha, seside çok iyi iletiyor.

Videolarla karşılaştırdım ama Artics 3 sesi daha net alıyor gibi. Belki de kendimi şartlandırdığım için bana öyle geliyordur. Teşekkür ederim birkaç videosunu daha izleyip karar vermeye çalışacağım.

Cloud 2 almayın ben vatan indiriminden aldım telefon kulaklığının mikrofonu daha güzel veriyor sesi mikrofon da düşünüyorsanız Cloud 2 almayın fakat ses o kadar iyi kasılıyor ki deri pedler ile hiçbir şey duymuyosunuz sadece oyun o kadar sessiz ki mecbur kumaş pede geçtim yine de çok performanslı ve ses kartı falan var yoksa alınmaz.

Cidden şu yorumun bayağı bir etkili oldu çünkü hyperX almayı düşünmedim değil.. Mikrofonu iyi olmasını istiyorum çünkü yayın için de kullanabilme gibi bir ihtimalim var.
Cloud 2 almayın ben vatan indiriminden aldım telefon kulaklığının mikrofonu daha güzel veriyor sesi mikrofon da düşünüyorsanız Cloud 2 almayın fakat ses o kadar iyi kasılıyor ki deri pedler ile hiçbir şey duymuyosunuz sadece oyun o kadar sessiz ki mecbur kumaş pede geçtim yine de çok performanslı ve ses kartı falan var yoksa alınmaz.

Mikrofon testlerine baktım çok teşekkürler ama aradığım performansı bulamadım ve bütçemi de aşıyor.

Bütçemi zorladığım halim 850 TL diyebilirim.
880'e Cloud II var ama bütçe arttirabilir misiniz bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı