850 TL klavye önerisi

Eyuphannn

Hectopat
İyi akşamlar herkese, içinde Türkçe tuşları bulunduran (Ö,Ç,Ş,İ,Ğ,Ü), numpadli, enteri büyük olan Blue Switch bir klavye arıyorum var mı önerebilecek?
Benim bulduklarım;
Bunlardı bunlar hakkında bilgisi olan ya da başka önerisi olan varsa paylaşabilirse mutlu olurum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
850 TL'ye klavye alıyorsan bence Rampage, james eşşek, Gamepower, Game Booster alma. İndirimde güzel klavyeler indirime giriyor geçen Logitech G512 500TL idi.

Şu an 800TL olmuş, 500TL'ye alınabilirdi ama 800'e alınmaz. Switch'lerde sıkıntı çıkma olasılığı var.
Switch niye sorun çıkarsın 50 milyon ömrü yok mu? Kronik sorun falan desen neyse ama öyle bir şey ne duydum ne gördüm. Ayrıca 500'e bir kere indi diye gerçek değeri 500 TL olmuyor.

Brown Switch.
Blue olanı da var.

Switch niye sorun çıkarsın 50 milyon ömrü yok mu? Kronik sorun falan desen neyse ama öyle bir şey ne duydum ne gördüm. Ayrıca 500'e bir kere indi diye gerçek değeri 500 TL olmuyor.

Bu arada Romer G Switch olan modeli 500TL oldu, o klavyenin değeri 400TL. Switch'leri sorunlu Switch'ler çatır çatır bozuluyor. Kronik sorunlu. 500e alırsan garantiden dolayı sıfırını yollarlar onu ikinci elde 600e falan satarsın 800 TL falan imkan yok o klavyeye verilmez.

Bu arada Romer G Switch olan modeli 500TL oldu, o klavyenin değeri 400TL. Switch'leri sorunlu Switch'ler çatır çatır bozuluyor. Kronik sorunlu.
Dediğiniz Romer-G versiyonu ondan bahsetmiyorum. GX Blue diye kendi switch'i var aynı Kailh, Outemu gibi Cherry MX klonu.

850 TL'ye klavye alıyorsan bence Rampage, james eşşek, Gamepower, Game Booster alma. İndirimde güzel klavyeler indirime giriyor geçen Logitech G512 500TL idi.
Corsair k68 cherry mx red aldım geçen hafta 799 liraya. Bence indirimleri kovala rampage filan alma.
İndirimleri nerden takip etmeliyim var mı öyle bir ortam ?

Geri
Yukarı