850 TL kulaklık karşılaştırması Behringer BH770 vs Corsair Void Elite

nuvola

Hectopat
Daha fazla  
Selam hepinize, kullanmakta bulunduğum Corsair HS30 kulaklığım üst tarafından kırıldığı için yeni bir kulaklık almam gerekiyor ama hangisini alsam karar veremedim, Behringer BH770 almayı düşünüyordum gitar çaldığım için amfiye bağlar geceleri de çalarım (+stüdyo işleri)diyordum fakat bazı yorumlar aklımı karıştırdı 1 ay sonra dandik BİM kulaklıklarına döndüğünü söyleyenler bile vardı ben de başka kulaklıklar aradım Corsair Void Elite'i buldum ama çok kararsızım hangisini alsam diye. Kulaklıkları kullanmış arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim bu bütçede başka kulaklık tavsiyelerine de açığım şimdiden teşekkürler.

Alt bütçe için BH770 iyi bir stüdyo kulaklığı, DT770'in çakması olarak düşünebilirsiniz çünkü öyle. Ben BH770 çok sattım hiç şikayet görmedim.

Behringer distribütörü sesçibaba onlardan almanızı tavsiye ederim ve havale ile de daha uyguna geliyormuş.

Behringer bh770.

Bu referans kulaklık mantığında bir kulaklık sayılabilir. Yani oyun ve günlük kullanım için keyifli olmayabilir. Gitar ve mix mastering için daha iyi bir seçenek olabilir. Behringer biraz taklit ürün üreten bir marka. Bir düzine ürününü kullandım. Bazıları gerçekten tatmin ediciydi.

Corsair Void Elite.

Bu son kullanıcı için bir keyif kulaklığı olur. Oyun dizi film falan iyi gider. Gitar konusunda da iş yapabilir fakat mix mastering için pek kullanışlı bir seçenek olmaz.

Alt bütçe için BH770 iyi bir stüdyo kulaklığı, DT770'in çakması olarak düşünebilirsiniz çünkü öyle. Ben BH770 çok sattım hiç şikayet görmedim.

Behringer distribütörü sesçibaba onlardan almanızı tavsiye ederim ve havale ile de daha uyguna geliyormuş.

Normal masaüstü PC bu kulaklığı besleyebilir mi?

Geri
Yukarı