TeenSLasheR

Hectopat
ZyXEL VMG3625-T50b
ASUS DSL-AC51
Tenda v1200.
Tenda v12.
Farklı bir öneri.

Arkadaşlar TurkNet'in 100Mbps internetini kullanıyorum. Kendileri sitelerinde ZyXEL VMG3625-T50b modelini satıyorlar. Fakat bu 4 modem arasında kararsızım.

Sizce en iyisi hangisidir?
Özellikle Wi-Fi çekim gücü en iyi hangisindedir?
Zyxl de harici anten yok dahili anten varmış (nasıl oluyor bilmiyorum) bu kötü bir şey mi? Kötü olsa 820 TL'ye nasıl satılabilir?
Tenda'nın V1200 ile V12 modelleri arasındaki fark nedir? Hangisi daha iyidir?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tenda V12, TurkNet 100 mbps kullanıyorum. Modem dört dörtlük, hiçbir sorununu görmedim. Antenlerin çekim gücü çok iyi. Cihaz hafıf ısınıyor fakat bu ısınma kaynaklı oluşan bir problemle karşılaşmadım.

Tenda V12, TurkNet 100 mbps kullanıyorum. Modem dört dörtlük, hiçbir sorununu görmedim. Antenlerin çekim gücü çok iyi. Cihaz hafıf ısınıyor fakat bu ısınma kaynaklı oluşan bir problemle karşılaşmadım.
Merhabalar. Ben de bu modemi almayı düşünüyorum. Modem arayüzünde internet hattının desteklediği maximum değer gösteriliyor mu? Servis sağlayıcının verdiği modemde değerleri görseldeki gibi gösteriyor.
01.jpg

Merhaba. Ben de bu modemi almayı düşünüyorum. Modem arayüzünde internet hattının desteklediği maximum değer gösteriliyor mu? Servis sağlayıcının verdiği modemde değerleri görseldeki gibi gösteriyor.Eki Görüntüle 1429481

Fiber bağlantı kullandığım için hiçbir değer görünmüyor. DSL bağlantı türünde mevcut.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-23-23-40-35-33-01.jpeg
    Screenshot_2022-06-23-23-40-35-33-01.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 104
DSL-AC51 veya DSL-AC750'ye bakabilirsiniz. Güzel ve stabil bir modemler. Ayrıca geri ödeme kampanyası ile yarı fiyatına geliyor neredeyse.

Teşekkürler. Bana da VDSL modem lazımdı. ADSL'den VDSL'e geçeceğim yakında. Siz olmasanız muhtemelen asla görmeyecektim bunu. Çok iyi bir kampanyaymış bu.

Hocam 857 liraya bu modemi sipariş verdim bak istersen

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220626-225919_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20220626-225919_Amazon Shopping.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 142
Önemli değil, gerçekten güzel kampanya ve sadece network ürünlerinde değil birçok ASUS ürününde geri ödeme kampanyası başlatmış.
Kafamı karıştıran bir durum var. Ben DSL-AC750 almak istiyorum ama Hepsiburada'da başka bir firma satıyor. Benim direkt Hepsiburada satıcısından almam mı lazım yoksa Hepsiburada üzerinden başka satıcının ürününü alsam sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı