850 TL PSU önerisi

Hocam bu PSU 'yu almak gerçekten mantıklı mı? İçimden bir ses bir problem var alma diyor ama F/P ürün gibi gözüme çarpıyor. Asus TUF X570 anakartta kullanacağım, 8+4 CPU Pini lazım.

High Power başarılı bir firmadır. Şans faktörü her zaman var ama sorun yaşamanız çok çok zor.

High Power başarılı bir firmadır. Şans faktörü her zaman var ama sorun yaşamanız çok çok zor.

Markadan değil de modelden korkuyorum.

Neden bu kadar ucuz? Kafama takılıyor. İnternette bir Allah 'ın kulu yorum yapmamış bu PSU hakkında.

Markadan değil de modelden korkuyorum.

Neden bu kadar ucuz? Kafama takılıyor. İnternette bir Allah 'ın kulu yorum yapmamış bu PSU hakkında.

FSP markası için de aynı şey geçerlidir. Bunlar piyasada aşırı reklamı yapılan firmalar değiller. Kendileri de pek o işlere girmiyorlar, en azından bizim ülkemizde.

Ama ana işleri güç kaynağı üretmek olan firmalar. Kaliteli bileşenler kullanırlar.

FSP markası için de aynı şey geçerlidir. Bunlar piyasada aşırı reklamı yapılan firmalar değiller. Kendileri de pek o işlere girmiyorlar, en azından bizim ülkemizde.

Ama ana işleri güç kaynağı üretmek olan firmalar. Kaliteli bileşenler kullanırlar.

Genel hatlarıyla bende sizin gibi düşünüyorum ama ürünün içeriği ne durumda acaba. Fanı sesli mi mesela? Coil Whine olasılığı ne? En önemlisi sisteme zarar verir mi?

Genel hatlarıyla bende sizin gibi düşünüyorum ama ürünün içeriği ne durumda acaba. Fanı sesli mi mesela? Coil Whine olasılığı ne? En önemlisi sisteme zarar verir mi?

Ben yarım yıldır, Simplicity serisinden bir High Power marka güç kaynağı kullanıyorum. Henüz bir sorun yaşamadım. Kaldı ki forumda da "High Power aldım, patladı!" gibi bir içerik bulmanız zordur. Yoktur demiyorum çünkü her markada sorunla karşılaşılabilir. Ama High Power için düşük bir ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı