850 TL Telefon Tavsiyesi

iPhone 6'daki donanım, gerçek anlamda parasını hakkediyor mu?
İphone donanımıyla klasik Android telefonlara konulan donanımı karşılaştırıyorsun ? İOS ile Android'i de eşit görüyorsundur şimdi sen. :)
İOS'a gereken donanımla Android'e gereken donanımı bir tutmaktan vazgeç.

iPhone 6'daki donanım, gerçek anlamda parasını hakkediyor mu?
Dostum, hiç bir telefon biçildiği değer kadar değerli değil, haklısın fazla hemde çok fazla düşünsene maaşının hepsi telefona gidiyor. Ama telefonun donanımı çok iyi lütfen, telefon değil bilgisayar yani.

Meizu M2 Note, Geekbench3 test skoru.

Dosya Ekleri

• S60314-182238.jpg
    S60314-182238.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 282
İphone donanımıyla klasik Android telefonlara konulan donanımı karşılaştırıyorsun ? İOS ile Android'i de eşit görüyorsundur şimdi sen. :)
İOS'a gereken donanımla Android'e gereken donanımı bir tutmaktan vazgeç.

Bir tutmuyorum, ama biliyorum iPhone alırken donanıma değil yazılıma verirsin parayı. Androidde ise donanıma. Ancak Android kullancısı olarak, donanımı olmayan telefona para vermek içimi acıtır. 6S Olsa laf etmezdim pek, onda donanım var evet ama yinede o donanıma fiyatı fazla.

Bir tutmuyorum, ama biliyorum iPhone alırken donanıma değil yazılıma verirsin parayı. Androidde ise donanıma. Ancak Android kullancısı olarak, donanımı olmayan telefona para vermek içimi acıtır. 6S Olsa laf etmezdim pek, onda donanım var evet ama yinede o donanıma fiyatı fazla.
Dostum dur daha fazla konuyu uzatma sonunda ne olacağını biliyorum çünkü tecrübe konuşuyor burada, cihaz gerçekten pahalı o konuda bende sana katılıyorum ama iphone 6 yı 1 milyarlık bir Android cihaz ile kıyaslama lütfen.

Buda tecrübem :
Xperia Z5 vs iPhone 6s

Arkadaşlar hepsiburada da 1299 tl lg g4 var onu alacağım büyük ihtimalle paralel ithalat nasıldır kargoda gelirken telefona zarar gelirmi ? Teşekkürler

Apple sevdallar aradan çıkabilirmi apple ın iyi olduğu konu adıdır şöyleki mesele meizu xiaomi gibi veya lg ya da sony veya htc gibi
olmaması ismini başarı ile öne çıkarmasıdır.Çoğu telefon iphonedan daha iyidir donanımsal açıdan fakat gerek ios gerek arayüzü başarılıdır. Özet olarak apple telefona isim vermiş gerisini koyvermiş.Android telefonlar ise donanımsal açıdan doldurmuş arayüz beş para etmez gibi hepsi değil tabii lütfen marka sevdasına kapılmayalım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı