8500₺ eSIM destekli Apple Watch önerisi

Yusuf6376

Hectopat
eSIM destekli modellerde telefondan bağımsız arama vs yapılabiliyormuş sanırım. Onlardan almayı düşünüyorum fakat çok model var, hangisi destekliyor hangisi desteklemiyor çözemedim. Kullanım amacı da telefona gerek kalmadan günlük işlerin çoğunu saatten halletmek. Bütçe 8500'e kadar. Hangi modeli almak en mantıklısı merak ediyorum. Fikirler için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
eSIM destekli modellerde telefondan bağımsız arama vs yapılabiliyormuş sanırım. Onlardan almayı düşünüyorum fakat çok model var, hangisi destekliyor hangisi desteklemiyor çözemedim. Kullanım amacı da telefona gerek kalmadan günlük işlerin çoğunu saatten halletmek. Bütçe 8500'e kadar. Hangi modeli almak en mantıklısı merak ediyorum. Fikirler için teşekkürler.
Merhaba. Watch 7 Cellular tavsiyemdir. SE'ye bakmamanızı tavsiye ederim.

SE serisi Watch serisinden çok çok çok daha kötü. Watch 7 alabilirsiniz.

Merhaba. Watch 7 cellular tavsiyemdir. SE'ye bakmamanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim. Tavsiyeniz üzerine series 7 alacağım. Şöyle bir sorun var, ben bu saati yaklaşık bir yıl falan Android telefonla kullanacağım. - saati almayı ertelemek de istemiyorum sürekli zam geliyor-. Sanırım eşleşme yapılamıyormuş. Bu saatin hiçbir özelliği kullanamayacak mıyım? Müzik vs de mi dinleyemiyorum?

Teşekkür ederim. Tavsiyeniz üzerine series 7 alacağım. Şöyle bir sorun var, ben bu saati yaklaşık bir yıl falan Android telefonla kullanacağım. - saati almayı ertelemek de istemiyorum sürekli zam geliyor-. Sanırım eşleşme yapılamıyormuş. Bu saatin hiçbir özelliği kullanamayacak mıyım? Müzik vs de mi dinleyemiyorum?

Eşleşme olmazsa neredeyse hiçbir şey olmaz. Galaxy Watch 5 Pro alabilirsiniz. Watch series 7'den genel özellik olarak daha iyi. 1 yılda neler olur neler.

Hocam siyah/beyaz renkten birini mi almış o fiyata? Bu ikisinin fiyatlar uçup gitmiş de internette yok stokları hiç, varsa bildiğiniz yer ben de alacağım hücresel önemli bile değil.

Mavi almış tanıdık mağazadan.

Bende şimdi bakınca fark ettim bayağı ucuza almış.

Yeni konular

Geri
Yukarı