8500₺ eSIM destekli Apple Watch önerisi

Teşekkür ederim. Tavsiyeniz üzerine series 7 alacağım. Şöyle bir sorun var, ben bu saati yaklaşık bir yıl falan Android telefonla kullanacağım. - saati almayı ertelemek de istemiyorum sürekli zam geliyor-. Sanırım eşleşme yapılamıyormuş. Bu saatin hiçbir özelliği kullanamayacak mıyım? Müzik vs de mi dinleyemiyorum?
Merhaba. Eşleştirme yapmazsanız saat açılmıyor bile, eşleştirme yapmak için de iPhone şart.

Benim de durumum aynı; elimde iPad, Watch 7 ve hackintosh olmasına rağmen hala iPhone yok. Bundan dolayı arkadaşımın iPhone'u üzerinden şu şekilde ayarladım: Bir aile üyesinin Apple Watch’unu ayarlama . Ama birçok özellik kısıtlı, zaten telefonum android olduğu için bildirim falan da gelmiyor…

Merhaba. Eşleştirme yapmazsanız saat açılmıyor bile, eşleştirme yapmak için de iPhone şart.

Benim de durumum aynı; elimde iPad, Watch 7 ve Hackintosh olmasına rağmen hala iPhone yok. Bundan dolayı arkadaşımın IPhone'u üzerinden şu şekilde ayarladım: Bir aile üyesinin Apple Watch’unu ayarlama. Ama birçok özellik kısıtlı, zaten telefonum Android olduğu için bildirim falan da gelmiyor…

Bende kuzenimin IPhone'a bağlayacağım. AirPods var elimde. Saatten sonra da iPhone alıp ekosistemi tamamlamaya çalışacağım. Alana kadar yarım yamalak kullanmak zorundayız maalesef. Iphone yok diye erteleye erteleye fiyatlar bu hale gelene kadar bekledim. iPhone alacak fırsat geçmiyor elime bari saati alayım aradan çıksın.

Bende kuzenimin IPhone'a bağlayacağım. AirPods var elimde. Saatten sonra da iPhone alıp ekosistemi tamamlamaya çalışacağım. Alana kadar yarım yamalak kullanmak zorundayız maalesef. Iphone yok diye erteleye erteleye fiyatlar bu hale gelene kadar bekledim. iPhone alacak fırsat geçmiyor elime bari saati alayım aradan çıksın.
Ben de aynısını düşünüp saati erkenden aldım, çok da iyi fiyata 6 taksit almıştım hem de. Ekonominin bizi daha fazla harcamaya zorlaması biraz üzücü aslında.
Şimdiden saatiniz hayırlı olsun. Ama hücresel açık şekilde günü çıkarmaz diyen pek çok yorum okudum, iPhone aldıktan sonra sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

e-sim önemli midir?
Duruma göre değişiyor açıkçası; telefonu geride bırakıp bir yerlere gitmek istiyorsanız ve bu sürede gelen arama ve mesajlara bakabilmek/cevap verebilmek istiyorsanız şart. Tabii bu durumda sadece Turkcell kullanabileceğiniz ve her ay tarife ücretinizin yanında fazladan 30 TL vermeniz gerekeceğini unutmamak lazım.

Ben de aynısını düşünüp saati erkenden aldım, çok da iyi fiyata 6 taksit almıştım hem de. Ekonominin bizi daha fazla harcamaya zorlaması biraz üzücü aslında.
Şimdiden saatiniz hayırlı olsun. Ama hücresel açık şekilde günü çıkarmaz diyen pek çok yorum okudum, iPhone aldıktan sonra sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

Duruma göre değişiyor açıkçası; telefonu geride bırakıp bir yerlere gitmek istiyorsanız ve bu sürede gelen arama ve mesajlara bakabilmek/cevap verebilmek istiyorsanız şart. Tabii bu durumda sadece Turkcell kullanabileceğiniz ve her ay tarife ücretinizin yanında fazladan 30 TL vermeniz gerekeceğini unutmamak lazım.

Fazladan niye 30 veriyoruz.

Hocam bu isteğe bağlı bir şey herhalde babamda kullanıyor Turkcell esim ama sadece tarife paketini ödüyor.
Evet, yukarıda ( #15 ) bahsettiğim şeyleri istiyorsanız ödemeniz gerekiyor. Yoksa kimse kimseye zorla paket satmıyor demek istediğimde Turkcell'in dolandırıcıdan hallice hareketleri aklıma geldi ama bunun konumuzla alakası yok.

Saçma, öyle e-sim özelliği olan cihaza aylık vermek bence saçmalık.

Cellular yerine AW7 45mm yeşil aldım gps modelini
.

Yeni konular

Geri
Yukarı