8500 TL All In One PC Önerisi

Evet bu ürünü de incelemiştim, malesef çok yorum yok bu tür pc lerde. Freedos olması sorun olur mu herhangi bir bilgisayarcıdan eski usul windows 10 yükletebilir miyim yoksa lisanslı satın alma ücretleri epey yüksek diye biliyorum.

25 tl ye alabilirsiniz ama bence ona da gerek yok bende msi laptop var lisanssız kullanıyorum memnunum bir sorun yok. Evet 50 liraya bilgisayarcıya Windows yükletebilirsiniz kendiniz de yükleyebilirsiniz.

O zaman neden masaüstü almıyorsunuz? En kötü Mini ITX kasa toplarsınız.
Yani evde masaya koyunca kasa+monitör+kablolar vs yerine bu tip ürün daha derli toplu mantıklı geldi. Kısa bir dönem eski çalıştığım yerde kullanmıştım, çok kullanışlıydı

Screenshot_2020-09-29-18-32-28-797_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Buna da bakabilirsiniz hocam bunun işlemcisi bir tık daha iyi ama rami az eğer bunlara ram takviyesi yapılabiliyorsa bunu almanızı tavsiye ederim rami sonradan da taktırırsınız.

Yani evde masaya koyunca kasa, monitör ve kablolar yerine bu tip ürün daha derli toplu mantıklı diye düşündüm.
Çok bir kablo olacağını sanmıyorum. Kasadan çıkan güç kablosu, monitörün güç kablosu, görüntü aktarmak için HDMI veya DP kablosu. Benim bildiğim bunlar. Var mı daha? Sadece 3 kablo sayabildim. Ve Mini ITX bir kasa toplarsanız çok yer de kaplamaz.

Eki Görüntüle 684955

Buna da bakabilirsiniz hocam bunun işlemcisi bir tık daha iyi ama rami az eğer bunlara ram takviyesi yapılabiliyorsa bunu almanızı tavsiye ederim rami sonradan da taktırırsınız.
Lenovodan avantaji işlemcisi 9. nesil olması sanırım. Lenovo da ssd 512, ram 16. Lenovo bir tık daha mantıklı gibi :)
Çok bir kablo olacağını sanmıyorum. Kasadan çıkan güç kablosu, monitörün güç kablosu, görüntü aktarmak için HDMI veya DP kablosu. Benim bildiğim bunlar. Var mı daha? Sadece 3 kablo sayabildim. Ve Mini ITX bir kasa toplarsanız çok yer de kaplamaz.
Mini ıtx kasa hakkında bilgim yoktu açıkcası, biraz da onu araştırayım :)

Lenovodan avantaji işlemcisi 9. nesil olması sanırım. Lenovo da ssd 512, ram 16. Lenovo bir tık daha mantıklı gibi :)

Mini ıtx kasa hakkında bilgim yoktu açıkcası, biraz da onu araştırayım :)

512 gb ssd yetecekse size lenovo da iyi hocam. Ben alsam bende o Lenovoyu alırdım eğer harici bir harddiskiniz varsa bence de Lenovoyu seçin. Attığım iki pc de sizi üzmez diye düşünüyorum karar sizin. 🙂

Dell Optiplex 3070MF Intel Core i5 9500T 16GB 1TB + 512GB Fiyatı
Şöyle bir ürün var ilave monitörle aşağı yukarı aynı fiyatlara geliyor sanırım. Mini kasa bu galiba
512 gb ssd yetecekse size lenovo da iyi hocam. Ben alsam bende o Lenovoyu alırdım eğer harici bir harddiskiniz varsa bence de Lenovoyu seçin. Attığım iki pc de sizi üzmez diye düşünüyorum karar sizin. 🙂
Lenovo güzel gerçekten, windows işini araştırayım kolaysa freedos demeyip alınabilir. Kronik vs sorunu var mı biraz bakayım bu bilgisayara. İlginiz için teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı