8500 TL monitör dahil sistem toplama

O yüzden HP monitörü attım ya 8100 TL'ye denk geliyor o zaman.

Kasayı Aerocool Prime RGB yapın monitör olarak bunu alın HP 6ML40AA 21.5" 144Hz 1ms (HDMI+VGA) Freesync Oyuncu Fiyatı
8141 TL toplam.
SSD'yi de satarsınız. 140-200 tl minimuma oluyor o zaman.
çok teşekkür ederim ssd'yi sandisk ssd plus sata yaptım.(depolama için kullanırım ya da satarım dediğiniz gibi.) 6842TL yapıyor. 6842+1230=8072 yapıyor fakat teknobiyotik kuruluma ve kargoya ek ücret aldığı için(saçmalık) 8200 civarı olacak. bence çok güzel oldu sistem böyle. Bir de bu monitöre güvenebilir miyim? Paneli kötü diyen falan gördüm o yüzden çekiniyordum monitörden.

Çok teşekkür ederim SSD'yi SanDisk SSD Plus SATA yaptım.(Depolama için kullanırım ya da satarım dediğiniz gibi.) 6842TL yapıyor. 6842+1230=8072 yapıyor fakat Teknobiyotik kuruluma ve kargoya ek ücret aldığı için(saçmalık) 8200 civarı olacak. Bence çok güzel oldu sistem böyle. Bir de bu monitöre güvenebilir miyim? Paneli kötü diyen falan gördüm o yüzden çekiniyordum monitörden.

Yorumlarına bakabilirsiniz en kötü 4 yıldız almış panel TN panel kötü değil ama monitör fp.
Yardım edebildiysem ne mutlu bana.
Çok teşekkür ederim SSD'yi SanDisk SSD Plus SATA yaptım.(Depolama için kullanırım ya da satarım dediğiniz gibi.) 6842TL yapıyor. 6842+1230=8072 yapıyor fakat Teknobiyotik kuruluma ve kargoya ek ücret aldığı için(saçmalık) 8200 civarı olacak. Bence çok güzel oldu sistem böyle. Bir de bu monitöre güvenebilir miyim? Paneli kötü diyen falan gördüm o yüzden çekiniyordum monitörden.

Ama Hynix SSD daha doğru olur SanDisk'in kronik sorunları var.
Şu konuyu da bırakayım Hynix SSD nasıldır? - Technopat Sosyal

Son düzenleme:

Geri
Yukarı