8500 TL sistem önerisi

Maalesef bundan daha güzel bir sistem yok.
Belki bu olabilir kasa salman yapılarak.

Kasa salman ne ya :D hocam bu arada ben böyle cevap veriyorumda mesaj kasmaya çalıstığımı sanmayın lütfen biraz çekinerek yazıyorum bu konular hakkında bilgim sıfır oldugundan biraz kıt beyinli gibi gözükebilirim.

Kasa salman ne ya :D hocam bu arada ben böyle cevap veriyorumda mesaj kasmaya çalıstığımı sanmayın lütfen biraz çekinerek yazıyorum bu konular hakkında bilgim sıfır oldugundan biraz kıt beyinli gibi gözükebilirim.
Estağfurullah, istediğini çekinmeden sorabilirsin bu normal sonuçta sistem alıyorsun ve kolay bir iş değil bu.
Kasa salman derken zalman demek istedim diğer kasalardaki PSU kötü.

Peki hocam o tavsiye ettiğiniz sisteme herhangi bir bir parça ekleme veya çıkarma yapmalı mıyım?
Hayır gerek yok, güzel bütün parçalar.
Sonradan kendin aynı ram den 8gb ekleyebilirsin.
İleride ekran kartı takarım dersen PSU yu 500w yapabilirsin.
Bütçe varsa anakartı b450 de yapabilirsin.

Hayır önceki daha iyi.

Teknobiyotik APU 5600G - AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz, 8GB Ram, 500GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik o zaman bunu alacağım yakında hocam.

Hayır gerek yok, güzel bütün parçalar.
Sonradan kendin aynı RAM'den 8 GB ekleyebilirsin.
İleride ekran kartı takarım dersen PSU'yu 500W yapabilirsin.
Bütçe varsa anakartı B450 de yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam böyle bir video izledim videoda çift kanallı olursa FPS de +20 gibi FPS farkı oluyormuş bu kasada çift kanallı mı yoksa tek mı eğer tek ise ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Teknobiyotik APU 5600G - AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz, 8GB Ram, 500GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik o zaman bunu alacağım yakında hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam böyle bir video izledim videoda çift kanallı olursa FPS de +20 gibi FPS farkı oluyormuş bu kasada çift kanallı mı yoksa tek mı eğer tek ise ne yapabilirim?

Tek kanal 8 GB RAM var sana söylediğim gibi sonradan aynı RAM'i alıp takarsan çift kanal olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı