8500 TL Sistem

Şöyle nasıl olur?
.

.

.

.

.

.

8670 TL.
Hem RTX var anakart daha iyi RAM Corsair M.2 SSD var. Aynı siteden toplarsan biraz daha pahalıya geliyor.

Cok tesekkürler ama ben RTX 2000 serisinden düsünüyorum.

RX 5700 XT yerine.

R7 3700X yerine.

Güzel bir sisteme benziyor cok tesekkürler bakacağım.

Cok tesekkürler ama ben RTX 2000 serisinden düsünüyorum.

Ama dediğim gibi ekran kartında RTX istiyorum yine de tesekkürler ona uygun birsey biliyor musunuz peki?

Sanırım windforce serisi fazla ısınıyor tabiki yanlış da biliyor olabilirim emin değilim çünkü yoksa onun dısında gercekten cok iyi bir sistem.
O zaman bir sistem kurdum ama 8.700 oluyor : Pc Toplama Sihirbazı

RX 5700 XT yerine.

R7 3700X yerine.

Tesekkürler fakat Asus,MSI,Gigabyte markaları önceliğim ve bir yerden toplayacağım mümkünse.

PSU hakkında çok bir bilgim yok. Depolama da ise M.2 SSD yerine normal SSD alabilirsiniz daha mantıklı olur. SSD alacak olduğunuzda alacağınız SSD'nin yorumlarını çok iyi araştırmanız lazım. Sorunsuzsa okuma yazma hızı önemli değil direkt alabilirsiniz. SSD'ler arasında aynı fiyat bandındalarsa zaten çok fazla hız farkı olmaz.
Sistemi depolama birimi ve PSU suz topladım haberiniz olsun.

PSU hakkında çok bir bilgim yok. Depolama da ise M.2 SSD yerine normal SSD alabilirsiniz daha mantıklı olur. SSD alacak olduğunuzda alacağınız SSD'nin yorumlarını çok iyi araştırmanız lazım. Sorunsuzsa okuma yazma hızı önemli değil direkt alabilirsiniz. SSD'ler arasında aynı fiyat bandındalarsa zaten çok fazla hız farkı olmaz.
Sistemi depolama birimi ve PSU suz topladım haberiniz olsun.

Tesekkür ederim bir sey soracaktım Gigabyte Aorus RTX2060 Super ekran kartının tasarımı cok hosuma gidiyor. İyi midir ona göre onunla değiştireceğim. Onunla degistirince sistem 8800 gibi bir şey oluyor. Alta da linkini bırakıyorum.

Tesekkür ederim bir sey soracaktım Gigabyte Aorus RTX2060 Super ekran kartının tasarımı cok hosuma gidiyor. İyi midir ona göre onunla değiştireceğim. Onunla degistirince sistem 8800 gibi bir şey oluyor. Alta da linkini bırakıyorum.

Onunla değiştirin tabii. 500TL fark var. Gigabyte'ın en iyi modeli. ROG STRIX gibi düşünün. Bu arada yazmayı unutmuştum. R5 3600 Hepsiburada'da 1450TL, aynı RAM 700 TL Hepsiburada'da. Yani daha iyi Hepsiburada'dan almanız. Sadece oyun oynayacaksanız işlemciye ekstra soğutucu almanıza gerek yok.

Onunla değiştirin tabii. 500TL fark var. Gigabyte'ın en iyi modeli. ROG STRIX gibi düşünün. Bu arada yazmayı unutmuştum. R5 3600 Hepsiburada'da 1450TL, aynı RAM 700 TL Hepsiburada'da. Yani daha iyi Hepsiburada'dan almanız. Sadece oyun oynayacaksanız işlemciye ekstra soğutucu almanıza gerek yok.

Yayında acmayı düsünüyorum fakat daha ileri ki zamanlarda. Oyun icin alacagım yani. Haklısınız daha ucuza gelir fakat bir yerden alsam benim icin cok daha iyi cünkü hayatımda ilk kez sistem alacagim böyle almam daha mantıklı. Bilmedigim bir sey yapıp zarar vermek istemem :D

Geri
Yukarı