8500 TL'ye iPhone SE 2020 alarak hata mı yaptım?

Hocam iOS 17 beta ya nasıl geçiliyor
Yazılım güncelleme kısmına gelip güncellemeleri kontrol etmesini bekledikten sonra otomatik güncelleme ayarlarının altında Beta güncellemeleri yazan bir yerin açılması gerekiyor, oraya girip iOS 17 Public Beta'yı seçtiğinizde güncelleyebiliyorsunuz. Yeni özellik hevesiniz yoksa, günlük kullanıcıysanız şu an kullanan biri olarak önermiyorum. Oyunlarda herhangi bi performans kaybı falan yok ama şarj ve uygulama çökmesi gibi sorunlar var.

8000 liraya vivoğ V20 9535409584390543890 gün bitmeyen bataryalı telefon alanlar sizi kıskanıyor hocam. Bence iyi fakat o telefon sıfır bataryalı 4 saat zor dayanıyor 87 ile ancak 2 saat dayanır.
Kafaya bakar mısın? Senin ki 100 sağlık 4 saat gidiyorsa onun pilinin de 2 saat gitmesi için sağlığı 50 olması lazım. Patladım resmen gece gece.

SE 2 tek elle kullanım rahatlığı sunan ve iyi fotoğraf çeken bir cihaz. Küçük ekran seviyorsan ve bataryayı kafaya takmıyorsan bence hata yapmadın ama büyük ekran ve batarya beklentin varsa hata yapmışsın.

Annem SE 2 kullanıyor. Mobil veride 5-5, 5 saat Wi-Fi'de 7-7, 5 saat ekran süresi alıyor. Bahsettiğin değerlerin doğruluk payı yok.
Evet hocam bende aynı sizin dediğiniz ekran süreliğini alıyorum ve küçük telefon seviyorum bataryada önemli değil zaten

Geri
Yukarı