8500 TL'ye kadar laptop önerisi

celil123

Hectopat
Inşaat mühendisliği derslerinde ve tatilde oyun oynarken rahatlıkla kullanabileceğim 3-4 yıl idare edebilecek bir Laptop arıyorum.

16 GB RAM'i, 6 GB GTX 1060 ekran kartı, i7-8750H işlemcisi, IPS ekranı ve 1 TB HDD'si olan Monster marka bilgisayar 8500 TL'ye geliyor. Forumlarda okuduğum, garanti sonrası tamir ücretleri ve yazılımsal hatalardan (control center) bahseden, yorumları okuyunca Monster'a biraz önyargıyla bakmaya başladım. Bunun haricinde bu özelliklerin biraz gerisindeki MSI bilgisayar 10000 TL civarlarında.

Bahsettiğim Monster bilgisayarın ekranı 144 Hz, bellek ve ekran kartı gibi özellikleri aynı sadece kasası farklı olan bir modelinin Technopat incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz de 8500 TL'ye kadar laptop önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Inşaat mühendisliği derslerinde ve tatilde oyun oynarken rahatlıkla kullanabileceğim 3-4 yıl idare edebilecek bir Laptop arıyorum.

16 GB RAM'i, 6 GB GTX 1060 ekran kartı, i7-8750H işlemcisi, IPS ekranı ve 1 TB HDD'si olan Monster marka bilgisayar 8500 TL'ye geliyor. Forumlarda okuduğum, garanti sonrası tamir ücretleri ve yazılımsal hatalardan (control center) bahseden, yorumları okuyunca Monster'a biraz önyargıyla bakmaya başladım. Bunun haricinde bu özelliklerin biraz gerisindeki MSI bilgisayar 10000 TL civarlarında.

Bahsettiğim Monster bilgisayarın ekranı 144 Hz, bellek ve ekran kartı gibi özellikleri aynı sadece kasası farklı olan bir modelinin Technopat incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz de 8500 TL'ye kadar laptop önerirseniz sevinirim.
MSI GP62M 7RDX(Leopard)-2642XTR Intel Core i7 7700HQ 16GB Fiyatı
MSI GE63 7RD(Raider)-012XTR Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + Fiyatı
MSI GV72 7RD-883TR Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Monster T5 V18.1 çok cazip görünüyor bu fiyat bandındaki diğer modellere kıyasla. Tavsiyem, almışken 8 GB daha RAM ekletmeniz. Daha sonra uğraşmanıza gerek kalmaz.

Kesinlikle Dell markasına göz atmalısın. Önyargı ile alan bir arkadaşım vardı, şuan çok memnun iyi ki almışım diyor.

Dell 7577 kullanan ve onun yanında da Monster abra v12.1 kullanan başka bir arkadaşım var, yan odada PUBG oynuyorlar. Dell'in ekranındaki renk tonları çok cazip gözüküyor ama bilemiyorum araştırmam gerek, teşekkürler.

Oyun için bu fiyat bandında Monster iyi bir tercihtir. 17" Ekran olup 60Hz den yüksek model seçin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı