8500 TL'ye OMEN HP Desktop 870-200nt alınır mı?

@HdAuSrAaN Hocam peki bu sistemi toplayamazsam çunku bunun toplamanması falan var şu ilk başta paylaştığım bilgisayarı o fiyata alırsam kötü mü olur bu pc beni ilerde üzer mi ?

Hem sitede hem Youtube'da bir çok sistem toplama videosu var. Oradan izleyerek kendin toplayabilirsin. Hiç olmadı eli yatkın birisinden yardım alabilirsin. 3 sayfa boyunca bu sistemleri boşuna önermedik. Daha iyisi dururken onu almak hiç iyi olmaz elbette.

@HdAuSrAaN haklısınız önerdiğiniz sistemi sipariş edeceğim çok teşekkur ederim.

Hem sitede hem Youtube'da bir çok sistem toplama videosu var. Oradan izleyerek kendin toplayabilirsin. Hiç olmadı eli yatkın birisinden yardım alabilirsin. 3 sayfa boyunca bu sistemleri boşuna önermedik. Daha iyisi dururken onu almak hiç iyi olmaz elbette.

@HdAuSrAaN Merhabalar İyi geceler bugun siparişleri geçmeye başlayacaktım ki nanokatalog sitesiyle ilgili bir çok şikayet olduğunu farkettim onun yerine sistemi tek bir yerden toplama şansınız var mı rica edersem veya nanokatalogta seçmiş olduğunuz parçaları farklı bir siteden önerebilir misiniz inventus yada yukko olabilir tşkler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı