8500GT ekran kartına voltaj vermek

PrPredatorr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
İşsiz Bir Meraklı
Elimde 8500GT gibi döneminin babalarından bir kar var ama ben bunu kardeşime vereceğim zaten babalığı da kalmamış. Kardeşim 2 ay idare etsin bir GTX 960 alacağım OC yapayım idare etsin dedim, değerler fotoğraftaki gibi Memory yükseltince bozulmalar oluyor. Voltaj vereyim mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,3 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde 8500GT gibi döneminin babalarından bir kar var ama ben bunu kardeşime vereceğim zaten babalığı da kalmamış. Kardeşim 2 ay idare etsin bir GTX 960 alacağım OC yapayım idare etsin dedim, değerler fotoğraftaki gibi Memory yükseltince bozulmalar oluyor. Voltaj vereyim mi?
Merhaba,

Hocam dediğiniz gibi eski bir kart hiç uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum. Zaten yakın bir zamanda yeni bir kart alacakmışsınız bu süre için default ayarlarında kullanmanızı öneririm.

İyi forumlar.

Kullandığın uygulama nedir?

Geri
Yukarı