8500TL iPad tavsiyesi

yasin411

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi öğrencisi
Merhaba arkadaşım düşündü taşındı ve iPad almaya karar verdi. IPad'e ayırabileceği bütçe 8500 civarı, hem oyun için hem de dersleri için not alma gibi işlerde kullanacak. Öneriniz nedir?

Kalem dahil değilse iPad Pro M1 11",
Kalem dahilse iPad Air 4(PT'de eğitim indirimiyle 5,500₺), Apple Pencil ve Smart Folio Keyboard alabilir.

Kalem ileriye dönük alınır birkaç ay sonra gereklilik gerektirdiği takdirde onun dışı 8500 TL nakit var. Bir de medimarkt gibi yerler eğitim indirimi yapıyor mu?

Kalem ileriye dönük alınır birkaç ay sonra gereklilik gerektirdiği takdirde onun dışı 8500 TL nakit var. Bir de medimarkt gibi yerler eğitim indirimi yapıyor mu?

Hayır maalesef pt teknoloji yapıyor ama ben MacBook Pro cihazımı alırken bir güvenemedim nedense ama üyelerin dediğine göre alınabilecek bir yer. Sadece Apple internet sitesinde var indirimi. Dükkanında gidip alınır mı bilmiyorum.

İPad M1 çıktıktan 1 hafta sonra Pozitif Teknolojiden kalemle beraber almıştım. Yaklaşık 8.800 liraya almıştım kalemle beraber. Güvenilir bir site bana kalırsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı