8500TL PC toplama

Bütçe
8500
Hocam Monster almayın. Parayı bana verin. Daha hayırlı olur.

Hocam internetten alışverişe nasıl güvenmiyorlar anlamadım. Sanki daha yeni 2000'lere geçtik. Yıl 2021 hocam. İnternet çağı.

İnternetten alışverişe bende güvenmiyorum bir bilgisayar mühendisi olarak. Kulaklıktan tut ekran kartina kadar ne alacaksam gider 50-100 fazla verir ama Vatan yada media markt'dan alırım. Zira TR'nin kargo firmaları rezalet olduğu için teknoloji ürünü kargoya emanet etmek akıl karı değil.

Hocam onla oyun oynarken çok sıkıntı çekersiniz. Çok ısınıyor ve hemen bozuluyor. İnternetten mi alacaksınız?

Dediğiniz gibi hiçbir sıkıntı çekmedim aşırı.
Memnunum GTA 5 Ultra'da 80 120 arası alıyorum ve ne CPU ne de GPU'nun 80 dereceyi geçtiğini görmedim eksileri var mesela plastik olması ekran kısmının sallanması ve şarjının oyunlarda max 1 saat gitmesi ama memnunum sonuçta bu paraya i7 10750h ve 2060'lı bir laptop yok.

As you said, ı did not have any trouble.
I am glad ı GET 80 120'in GTA 5 Ultra and ı did not see that neither the CPU nor the GPU exceed 80 degrees. There are disadvantages, such as plastic, the screen part shakes and the charge lasts for Max 1 hour in Games, but ı am glad that this money is a laptop with i7 10750h and 2060. no.

Dostum, keyfini çıkarın ve dizüstü bilgisayarın tadını çıkarırken parayı düşünmeyin.

Dediğiniz gibi hiçbir sıkıntı çekmedim aşırı.
Memnunum GTA 5 Ultra'da 80 120 arası alıyorum ve ne CPU ne de GPU'nun 80 dereceyi geçtiğini görmedim eksileri var mesela plastik olması ekran kısmının sallanması ve şarjının oyunlarda max 1 saat gitmesi ama memnunum sonuçta bu paraya i7 10750h ve 2060'lı bir laptop yok.
Hocam bir kaç ay sonra sıkıntılar yaşarsınız.

Geri
Yukarı