850TL oyun kulaklığı önerisi

bloodrap

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Oyuncu kulaklığı alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum. G633 vardı bozuldu değişim yapamıyorlar para iadesi yapacaklarmış. Bütçem 750-850 TL civarı, duruma göre 900-950 zorlanabilir.

Müzik vs önemli değil. Multiplayer oyunlarda ses kasmak için istiyorum. CS. GO, PUBG, Six Siege v. B. 7.1 olması önemli mikrofon kalitesi de tabii ki :)

Arkadaşlar merhaba,

Oyuncu kulaklığı alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum. G633 vardı bozuldu değişim yapamıyorlar para iadesi yapacaklarmış. Bütçem 750-850 TL civarı, duruma göre 900-950 zorlanabilir.

Müzik vs önemli değil. Multiplayer oyunlarda ses kasmak için istiyorum. CS. GO, PUBG, Six Siege v. B. 7.1 olması önemli mikrofon kalitesi de tabii ki :)
Size sıralayayım.
HyperX Cloud 2, Alpha X
Razer Kraken Ultimate, Kraken Tournament Edition.
Steelseries Arctis

Bunlardan ben Kraken Tournament Edition kullanıyorum. THX Spatial çok iyi çalışıyor. Diğerlerini denemediğim için pek birşey diyemeyeceğim fakat çok 7.1 kullandım ve THX Spatial kadar iyisini göremedim. Kulaklık çok yüksek ses düzeylerine kadar çıkıyor, ve 17.-max-bass seviyesinde+equalizer ile tüm düşük frekansları boostlasanız bile max seste hiçbir cızırtıya rastlamadım. FL Studio'da trap-bass beatleri yapıyorum, çok da müzik dinlerim fakat hiçbirisinde cızırtıya rastlamadım, ses kalitesi audiophile'leri kesmeyecektir tabi ama oyun içinde muhteşem ses kalitesi var. Ses kasmak için ideal, tabi ekolayzer ya da bass ayarları, chat-oyun balance gibi bir sürü artı yönü de var. Müşteri hizmetlerine gelirsek, ben sırf sol tarafı sağ taraftan biraz gevşek diye Razer Support'la replace işlemi yaptıracağım, hep arkandalar. :) önce aldığınız yere sordurtuyorlar çözemezsen kendileri çözüyorlar. Birkaç fotoğraf felan yolluyorsun sorununu anlatıyorsun yardımcı oluyorlar. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bir bak istersen.

Size sıralayayım.
HyperX Cloud 2, Alpha X
Steelseries Arctis

Bunlardan ben Kraken Tournament Edition kullanıyorum. THX Spatial çok iyi çalışıyor. Diğerlerini denemediğim için pek birşey diyemeyeceğim fakat çok 7.1 kullandım ve THX Spatial kadar iyisini göremedim. Kulaklık çok yüksek ses düzeylerine kadar çıkıyor, ve 17.-max-bass seviyesinde+equalizer ile tüm düşük frekansları boostlasanız bile max seste hiçbir cızırtıya rastlamadım. FL Studio'da trap-bass beatleri yapıyorum, çok da müzik dinlerim fakat hiçbirisinde cızırtıya rastlamadım, ses kalitesi audiophile'leri kesmeyecektir tabi ama oyun içinde muhteşem ses kalitesi var. Ses kasmak için ideal, tabi ekolayzer ya da bass ayarları, chat-oyun balance gibi bir sürü artı yönü de var. Müşteri hizmetlerine gelirsek, ben sırf sol tarafı sağ taraftan biraz gevşek diye Razer Support'la replace işlemi yaptıracağım, hep arkandalar. :) önce aldığınız yere sordurtuyorlar çözemezsen kendileri çözüyorlar. Birkaç fotoğraf felan yolluyorsun sorununu anlatıyorsun yardımcı oluyorlar. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bir bak istersen.
merhaba asus tuf serisinin kullaklığını önere bilirim ses kalitesini çok başarılı TUF Gaming H7 Yellow 7.1.

Arkadaşlar merhaba,

Bu arada Cooler Master MH752 de çok iyidir. Ona da bir bakmanızı tavsiye ederim.

Size sıralayayım.
HyperX Cloud 2, Alpha X
Steelseries Arctis

HyperX Cloud 2, Alpha X her yerde övüyorlar aşırı şüpheliyim ama neden bilmiyorum :)

Razer Kraken Ultimate, Kraken Tournament Edition. mantıklı gibi duruyor.

Asus'ta şöyle bir model var. Sence nasıldır?

Alpha S kullanıyorum. Mis gibi kulaklık. Ses kartsız modeli ALpha'yı al geç derim. Bütçe arttırabiliyorsan Alpha S.

Alpha S kullanıyorum. Mis gibi kulaklık. Ses kartsız modeli ALpha'yı al geç derim. Bütçe arttırabiliyorsan Alpha S.

S modeli iyimiş zaten ses kartlı almak daha mantıklı ama fiyatı yüksek :) Razer Kraken Ultimate, Kraken Tournament Edition. iyi ürüne benziyor. çok kararsız kaldım.

ASUS Asus ROG Strix Fusion 300 modeli nasıldır bilgin var mı?

S modeli iyimiş zaten ses kartlı almak daha mantıklı ama fiyatı yüksek :) Razer Kraken Ultimate, Kraken Tournament Edition. iyi ürüne benziyor. çok kararsız kaldım.

ASUS Asus ROG Strix Fusion 300 modeli nasıldır bilgin var mı?
İyi bir kulaklık değil. Kötü değildir ancak özellikleri HyperX ile yarışamaz. Onu alacağına Alpha al daha iyi, Empedans değeri 65OHM Frekans aralığı da 13-27000 arasında. Asus daha geride. Alpha S'te ses kartı büyük bir fark yaratmıyor. Alpha alınabilir.
Ekran Resmi 2020-04-10 15.42.11.png

İyi bir kulaklık değil. Kötü değildir ancak özellikleri HyperX ile yarışamaz. Onu alacağına Alpha al daha iyi, Empedans değeri 65OHM Frekans aralığı da 13-27000 arasında. Asus daha geride. Alpha S'te ses kartı büyük bir fark yaratmıyor. Alpha alınabilir.Eki Görüntüle 532278
Alpha iyidir anladım fakat frekans aralığının kesinlikle ses kalitesiyle alakası yoktur, ona bakılırsa kraken serisi 12hz frekanstan başlayıp 28000hz frekansa kadar ses üretebilir. Adam müzik ses kalitesi hakkında konuşmuyor oyunlarda ses kasabileyim diyor, çevresel ses hakkında konuşuyor konfordan bahsediyor. Oyuncu kulaklığı istiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı