850TL oyun kulaklığı önerisi

hocam gerçekten çok kaliteli kulaklık, 7.1 özelliği aşırı derece fark ettiriyor. hafif ve kullanışlı
Kesinlikle öyle ben de kullanıyorum. Çok kaliteli HyperX ürünleri hep güzel oluyor zaten. Pedlerini değiştirmek biraz uğraştırmıştı ama sonunda becerebildim. Kumaş ile kullanıyorum.
Sürücü güncellemesini de sitesinden yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle öyle ben de kullanıyorum. Çok kaliteli HyperX ürünleri hep güzel oluyor zaten. Pedlerini değiştirmek biraz uğraştırmıştı ama sonunda becerebildim. Kumaş ile kullanıyorum.
Sürücü güncellemesini de sitesinden yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki cloud 2 hala alınır mı?

HyperX Cloud 2 çok eski artık onun yerine Alpha ya da Alpha S alabilirsiniz. CoolerMaster MH752 yedek ped yok ve özellikleri HyperX Alpha'dan geride kalıyor.
Ek Açıklama 2020-04-24 010130.png

Alpha'da 50 MM sürücü
Frekans aralığı 13-27000
Empedans değeri 65 OHM
Deri ve kumaş çift ped var.
Her koşulda CoolerMaster'dan fersah fersah önde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı