850W PSU önerisi

NonStopRocKeR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba; ben bunu alacağım, kararlıyım ama daha iyi bir şey varsa piyasada... Akım koruması çok iyi olan, çok kaliteli olan, elektrik akışını çok güzel ve doğru şekilde sağlayacak bir PSU lazım. Ben bayağı araştırdım, Corsair RMx 850W bir şey... Link bırakırım. Bunu alacağım. Daha iyi bir şey yok ise aklınızda ama en fazla 850 olması lazım. Bendeki UPS 1KW çünkü.

Örneğin;

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe belirtmemişsiniz, ROG STRIX önersem gidip alacak mısınız 2500TL'ye?

Bütçeyi yukarıda aslında paylaştığım linkte belirtmek istemiştim ama yazmamak benim hatam sanırım. Sonuç olarak SilverStone veya Corsair RMX850 bu ikisinden biri olacak ama siz bilgili kişilere bıraktım kararı.

Takıntım da şu yönde. Akım koruması, güç koruması elekrtiksel tüm olaylara en iyi çarede bulunucak bir pus lazım. Örnek olarak.

UPS var elimde + olarak.

Voltaj dalgalanmalarına.
Akım koruma olaylarına.
Stabil güç verebilecek.
UPS'den sabit gelen güç akımı 240AC bunu aynı şekilde sisteme verebilecek sağlıklı sağlam bir Pus'a ihtiyacım var.

Uzun lafın kısası elektrik ile alakalı tüm olası olaylara karşı durabilecek ve en sağlıklı bir şekilde çalışacak bir pus lazım.

Sacmalamış olabilirim ama basımda olaylar var o yüzden :)

Bütçeyi yukarıda aslında paylaştığım linkte belirtmek istemiştim ama yazmamak benim hatam sanırım. Sonuç olarak SilverStone veya Corsair RMX850 bu ikisinden biri olacak ama siz bilgili kişilere bıraktım kararı.

Takıntım da şu yönde. Akım koruması, güç koruması elekrtiksel tüm olaylara en iyi çarede bulunucak bir pus lazım. Örnek olarak.

UPS var elimde + olarak.

Voltaj dalgalanmalarına.
Akım koruma olaylarına.
Stabil güç verebilecek.
UPS'den sabit gelen güç akımı 240AC bunu aynı şekilde sisteme verebilecek sağlıklı sağlam bir Pus'a ihtiyacım var.

Uzun lafın kısası elektrik ile alakalı tüm olası olaylara karşı durabilecek ve en sağlıklı bir şekilde çalışacak bir pus lazım.

Sacmalamış olabilirim ama basımda olaylar var o yüzden :)
Kardeş demek istediğini anladık da devlet sırrı değilse bütçeni belirtsen mi artık ona göre tavsiye versek? Attığımız mesajları okuyor musun ?

Ne gibi artıları var eğer görürsen bir bilgi çeker misin bana? Diğer Pus'lardan farkı ne? Aradığım fark bunda var mı? Konuda detaylı olarak bahsettiğim elektriksel olaylarla alakalı. Ne bilim şu an aklıma pek gelmiyor ama akım olayları elektrik kaçakları ya da aldığı elektriği parazitsiz en sağlık bir şekide verme olayları vb? Var mı bunda. Eğer var ise tereddütsüz bende alacağım bundan.
Kardeş demek istediğini anladık da devlet sırrı değilse bütçeni belirtsen mi artık ona göre tavsiye versek? Attığımız mesajları okuyor musun ?
😂😂😂 2.200 ile 2000 arasi en fazla.

Son düzenleme:
2.200 ile 2000 arasi en fazla.

Seasonic tarafından üretilmektedir. Seasonic Prime Platinium ile aynı yapıya sahiptir. Focus serisine nazaran, daha üst kalitede bir seridir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı