850W PSU önerisi

Fatih un

Hectopat
Merhabalar güç kaynağımı değiştirmek istiyorum. En az 850W Single rail güç kaynağı almak istiyorum. En az Gold hatta Platinium sertifikası olması gerektiğini düşünüyorum. Coil Whine sıkıntısı çektiğim için tüm güç kaynaklarına ön yargılı yaklaşıyorum artık. Sistem bileşenlerini ileride yükselteceğim için 850W istiyorum. Yani gerekliliği ya da gereksizliği değil kullandığınız memnun olduğunuz PSU önerileri benim için önemli.
Şu an aklımda Seasonic focus Plus Platinium ve Corsair RM850X(2018) white var. Önerilerinizi deneyimlerinizi bekliyorum.

RM850 ile RM850X'in farkları neler acaba RMX Full japon kapasitör diğeri Çin ve japon ortaklaşa ve RMx13.5 RM 14 cm fana sahip diye biliyorum. Detay verebilir misiniz neden RM850 olduğuna dair.
Bir de ASUS Thor 850W Platinium modeli hoşuma gitti fakat ona uygunda bir kasa almam gerekecek sanırım.

Seasonic focus Plus tercih edin ama fiyatların düşmesini beklerseniz daha güzel olur, şu anda fiyatı biraz yüksek.
Alternatif olarak Silverstone Strider Gold öneririm.

Seasonic'i Teknobiyotik'te ve sinerji de stokta göremedim Prime ve birkaç istediğim modeli başka bir satıcısı var mı bu satıcılardan alanlar memnun mu acaba?

Focus Plus'ın stokları azaldığı için fiyatı yüksek görünüyor, Teknobiyotik'te de ön sipariş şeklinde, Teknobiyotik memnuniyet açısından güvenilir.

RM850 ile RM850X'in farkları neler acaba RMX Full japon kapasitör diğeri Çin ve japon ortaklaşa ve RMx13.5 RM 14 cm fana sahip diye biliyorum. Detay verebilir misiniz neden RM850 olduğuna dair.
Bir de ASUS Thor 850W Platinium modeli hoşuma gitti fakat ona uygunda bir kasa almam gerekecek sanırım.

Seasonic'i Teknobiyotik'te ve sinerji de stokta göremedim Prime ve birkaç istediğim modeli başka bir satıcısı var mı bu satıcılardan alanlar memnun mu acaba?

Sanırım X modeli daha iyi. Ben sizin mesajı görmemiştim. V. O. K. İncelemesi var. Kullanıyor. Bir videosunun altına PSU şu an nasıl diye sorsan sana cevap verir. Bana cevap veriyor. Hangisi diye sorarsınız.

Anladım şu an 4 model arasında kaldım.
ASUS ROG Thor 850W Platinium.
Corsair RM850X(2018)
Seasonic Prime 850W Platinium( stokta bulamadım)
Seasonic focus Plus PX750 Platinium.

Bunlardan herhangi birini kullanıp öneride bulunabilecek var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı