86 derece RTX 2080 alınır mı?

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İçi açılmamış büyük ihtimal miningli bir kart ama gayet uygun bir fiyata yakaladım. FPS performansında bir sorun yok.
%70 fan devri ile 86 derecede sabit kalıyor. Bakım yapsam düşer ama yine de sizlere danışmak istedim. Ne diyorsunuz?

İçi açılmamış büyük ihtimal miningli bir kart ama gayet uygun bir fiyata yakaladım. FPS performansında bir sorun yok.
%70 fan devri ile 86 derecede sabit kalıyor. Bakım yapsam düşer ama yine de sizlere danışmak istedim. Ne diyorsunuz?
Hocam 86 derece büyük bir sorun teşkil etmiyor fakat ileride bozulmayacağı ne malum çünkü mining yapılmış sonuçta.

1 seneye elinde patlar büyük ihtimalle o yüzden alma derim.

Miningli kartların performanslarında değil zaten ömürlerinde sıkıntı oluyor. Fan ömrü, bileşen ömrü, bobinlerin ömrü. Hepsi çok kısalmış oluyor. Elektrik kesintisi gibi, kartın ne zaman patlayacağını bilemezsin. O yüzden miningli kartlara ve özellikle 2080 gibi 2 jenerasyon eski karta para vermem açıkçası.

Hocam iyi güzel söylüyorsunuz da ikinci elde özellikle NVIDIA tarafında miningsiz kart yok neredeyse. Sıfır ekran kartları da fahiş fiyatlara satılıyor. Mecbur miningli de olsa almak durumunda kalıyoruz. Bunun haricinde daha önce birçok miningli ekran kartı kullandım, bir sorun yaşamadım. Bu kartın mining yaptığına dair kesin bir bilgi de yok ancak ikinci el olduğu için ben kafadan miningli gözüyle bakıyorum mevzuya. Biz oyun oynarken de kart yoruluyor, mining de kartı zorluyor. İkinci el sonuçta. 86 derece olması da çok korkutmadı cünkü kasamın hava akışı iyi ve iyi bir bakımla 70 lere indirebilirim diye düşünüyorum. Elektronik şans işidir, sıfır alınan kartın da ömrü belli değil. Bir şansımı deneyeceğim, zaten Param Güvende ile alacağım.

Miningli bir kart olabilir. Bütçeniz nedir?
6200 TL.

Geri
Yukarı