8800 GT Kart Geri Verilmeli Mi?

Aynen öyle hocam katılıyorum. Baban olsa güvenmeyeceksin. Benim başıma gelen bu olay inşallah kimsenin başına gelmez. İnşalah ta bu durumdan kurtulurum.

Hocam benimde bi laptop vardı 1500 küsür liraya almıştık, düştü ekranı kırıldı adama götürdüm, içine bakalım ne var dedi ertesi gün gelin dedi, ertesi gün gittik 170 lira dedi başka pc ciye götürdüm parçaları cıkarılmış dedi.Anlayacağın bakkalara asla güvenilmez baban olsada güvenmeyeceksin abi.
Aslında suç sende ikinci el ürünlerin garantisi olmaz düşürüp bozduğun parçanın parasını alması gayet normal. Bunun dışında evet bakkallara güvenilmez katılıyorum.

Crysis 3 ü oynayıp bitirmek istiyorum. Seride tek oynayamadığım oyun. 8800GT yi verip HD5870 alabilirmiyim? Ne de olsa sözünü tutmadı, mecbur vermesi gerektiğini düşünüyorum.
Dostum crysis 3'ü hd 6570 veya r7 240'ta oynayabilirsin akıcı bir biçimde 2.el bulabilirsen alabilirsin. Güç kaynağın'da yeterli olur.
Bak bu çok iyi ; AMD R7 240 GDDR3 2GB 128 BİT KUTULU 2 YIL GARANTİLİ İNDİRİM! - Yedek Parça ve Aksesuarlar sahibinden.com'da - 229483058

Dostum sağol ama 2. eli tasvip etmiyorum, içim rahat olmuyor açıkçası. 8800GT yi geri götürdüğümde bilgisayarcı bana mecburen sıfır bir kart verecektir. R7 250 , R7260 gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı