8800 GT Kart Geri Verilmeli Mi?

Haklısın dostum. Başta belirttiğim gibi bilgisayarcı bana DX 11.1 destekli ve 256-bit ekran kartı takacağını söyledi ve 8800GT taktı. Kartı geri götürdüğümde sözünü tutup bana DX 11.1 destekli ve 256-bit ekran kartı takması lazım.

Valla hocam bu kasa elime geleli 2 hafta oldu açıkcası, ama 2-3 güne giderim. Bence adam benim bilgisayar bilgimin zayıf olduğunu düşündü ve bana dandik bir kart taktı ama yanına gidince akıllı bir kullanıcı olduğumu anlayacak ve kurtuluşu olmadığınıda anlayınca iyi bir kart taktırırım diye düşünüyorum.

Valla hocam bu kasa elime geleli 2 hafta oldu açıkcası, ama 2-3 güne giderim. Bence adam benim bilgisayar bilgimin zayıf olduğunu düşündü ve bana dandik bir kart taktı ama yanına gidince akıllı bir kullanıcı olduğumu anlayacak ve kurtuluşu olmadığınıda anlayınca iyi bir kart taktırırım diye düşünüyorum.

İnşallah öyle olur, bir problem çıkarsa sizin pekte söz hakkınız yok gibi gözüküyor o yüzden söylüyorum.

Bilgisayar bilgim zayıf değil diyorsun ama gerçekten seni anlamakta zorlanıyorum. Hangi akıl ve mantıkla böyle işlere girişiyorsun. Kasa eline 2 hafta önce geliyor sen salı günü konuyu açıyorsun ve 2-3 güne de gitmeyi düşünüyorsun. Nedir sende ki bu rahatlık anlamadım. Yönetici diye ortalıkta dolananlar bu konu gereksiz bir şekilde uzayıp gitmiş neden ilgilenmiyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı