8800 TL'ye RTX 2070 Sistem Mümkün Mü?

Yalnız ben belirtmeyi unutmuşum yakın zamanda Ryzen 3000 serisi işlemciler çıkacak. Bu bütçeye Ryzen 7 3700 ve RTX 2070 de sığabilir. Yeni nesil işlemciler 7 nm üretim teknolojisiyle geleceğinden ben tek çekirdek performansında dolayısıyla oyun performansında da artış bekliyorum. Bu da aklınızda bulunsun.
AMD'nin 7 Nanometre Ryzen 3000 İşlemcileri Sızdırıldı - Technopat
Bu listeyi ben kasıtlı olarak karşıt firmaların ortaya attığını düşünüyorum.
Beklentiyi yükseltip AMD'yi zor durumda bırakmak istiyorlar sanırım. Çünkü liste aşırı süper. Hem fiyat bakımından hem kağıt üzerindeki performans bakımından.

Konuya dönersek, 8800 liraya yapılmış liste güzel olmuş. 770 liraya 3200 mhz ram kaçırılacak gibi değil.

Bu listeyi ben kasıtlı olarak karşıt firmaların ortaya attığını düşünüyorum.
Beklentiyi yükseltip AMD'yi zor durumda bırakmak istiyorlar sanırım. Çünkü liste aşırı süper. Hem fiyat bakımından hem kağıt üzerindeki performans bakımından.

Konuya dönersek, 8800 liraya yapılmış liste güzel olmuş. 770 liraya 3200 mhz ram kaçırılacak gibi değil.
Tabi o da olabilir bir ihtimal ama bunu viral reklam mantığıyla hype oluşturmak için bilerek sızdırıyorlar gibi geliyor bana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı