888 TL'ye CS2 için skin önerisi

Mr.Bibi07

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an 888TL var ama bu skinleri satarsam param artar ama satsam mı bilmiyorum. Bir de sizce bu parayla alınabilecek güzel skinler hangisi M4A4 AK-47 kullanıyorum.

1695738075937.png

1695738048524.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Deagle ışık hüzmesi iyidir ancak Sputnik biraz para kalırsa da Mecha Endüstrilerine bakabilirsin.
M4A4 Sarı Leş, Tenha Boşluk, Örümcek Zambağı,Neo Noir, Diş Perisi, Asil Paladin ya da seri leş(bu biraz kötü gözükebilir pazarda ancak oyunda gözüme güzel geliyor) önerebilirim.
Ak:47 Neo Noir ya da Anubis'in Leyjonu Ortalama 400-650 bandında skinler. Ak 47 den başla kalan parayla da diğerlerini doldurursun.

Not: Oyunda incele demeden hiç birini alma aşınma durumu görevde kullanılmış ve az aşınmış ise kesinlikle bak bazı skinlerde soyulmuş gibi gözüküyor ve gözüne kötü gelebilir.

Deagle ışık hüzmesi iyidir ancak Sputnik biraz para kalırsa da Mecha Endüstrilerine bakabilirsin.
M4A4 Sarı Leş, Tenha Boşluk, Örümcek Zambağı,Neo Noir, Diş Perisi, Asil Paladin ya da seri leş(bu biraz kötü gözükebilir pazarda ancak oyunda gözüme güzel geliyor) önerebilirim.
Ak:47 Neo Noir ya da Anubis'in Leyjonu Ortalama 400-650 bandında skinler. Ak 47 den başla kalan parayla da diğerlerini doldurursun.

Not: Oyunda incele demeden hiç birini alma aşınma durumu görevde kullanılmış ve az aşınmış ise kesinlikle bak bazı skinlerde soyulmuş gibi gözüküyor ve gözüne kötü gelebilir.
Ak:47 Neo Noir mi var? bide Mecha Endüstrileri deagle yok diye biliyorum

Ama yarın CS:GO2 çıkma ittimalı var o yüzden bu risk alıyorum çünkü artık davet yollamıyorlar bence CS:GO2 gelecek.
CS2'nin nihai sürümü için çok erken çünkü daha çok eksiği var. Operasyon gelmese bile CS2'nin resmi olarak yayınlanacağını sanmıyorum. Ancak açık betaya geçebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı