8BitDo tanıtımı

Her konuya DualSense, çakma PS3-PS4 kontrolcüleri, Xbox 8-9. nesil gamepad ve Logitech F310-710 önerilmesinden sıkıldınız mı? Ben şahsen sıkıldım. İşte bu ilginç
konu ile karşınızdayım. Bu konuda sizlere önermek istediğim birkaç 8BitDo modeli var. İsterseniz başlayalım.

Dipnot: Listedeki modeller gizala üzerinden satın alabileceğiniz modellerdir. İmkanınız varsa Amazon üzerindende alabilirsiniz.

8BitDo SN30 Pro:

8Bitdo Sn30 Pro USB oyun pedi, gri baskı : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Tasarımı ile SNES kontrolcüsünü andıran oldukça retro bir model. Ek olarak 8BitDo kontrolcülerinin en iyi özellikleriden biri olan çoklu platform desteğinede sahip. Ek olarak kendisi pek öyle durmasa bile Xbox 9. nesil ayarında bir modeldir fakat tasarımından dolayı bazılarınıza ergonomisi tuhaf gelebilir. Retro severler için eşsiz bir ürün diyebilirim.

8BitDo Pro 2 "kablolu modeli"

8BitDo Pro 2 Wired Controller for Switch, Windows, Steam Deck & Raspberry Pi (G Glassic Edition) : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

SN30 Pro modelinin hem ergonomi hem de kalite anlamında iyileştirilmiş bir versiyonu. Bu fiyata kablolu gamepad mı alınır diye sorarsanız bu ürünü kullanınca anlarsınız alınıp alınmayacağını. Taş gibi bir model, sırf kablolu diye es geçmeyin.

8BitDo SN30 Pro "kablosuz"

8Bitdo Sn30 Pro Bluetooth Kablosuz Oyun Kolu Yeşil Transparan Nintendo Switch Oled Lite - 1,609.32 TL + KDV

SN30 Pro modeli ilginizi çektiyse fakat kablolu olduğu için almıyorsanız bu sürüm oldukça hoş. Ek olarak bu tasarımıda cidden çok iyi duruyor.

8BitDo Ultimate C 2.4G

8BitDo Ultimate C 2.4G Wireless Controller - Shopitree.com

Ah be da vinci, keşke hala hayatta olsaydında bunu görebilseydin dostum. Bir insanlık mucizesi dediğim bu kontrolcü uygun fiyatı ile beraber muhteşem bir kalite ve performans sunuyor. Son yıllarda kullandığım en iyi gamepad modellerinden bir tanesidir kendisi.

Gönlümün efendisi, 8BitDo Pro 2 Wireless:

8Bitdo Pro 2 Bluetooth Controller for Switch, PC, macOS, Android, Steam & Raspberry Pi (Black Edition) : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Kendisi aşiret pakket Passat gibi bir modeldir. Fazla söze gerek yok, ne arıyorsanız bu kontrolcüde var. Siz sormadan ben söyleyeyim, Xbox 9. nesilden daha iyi bir modeldir kendisi.

Bonus:

8BitDo Ultimate Xbox editon:

Kendisi Ultimate modelinin aynısı ama ufak bir güzelliğe sahip, kendisi Xbox konsolları ile %100 uyumluluğa sahip.

Neyse ben yoruldum. Hadi size iyi okumalar.

@Gabe Newell @Artoria Pendragon @Aspect15 @BigBangZero @Yener K. @Famronty @NotAKnightAnymore @walter wick

Dosya Ekleri

• 8bitdo-sn30-pro-usb-kablolu-oyun-resim-5867.jpg-2048x2048.jpg
    8bitdo-sn30-pro-usb-kablolu-oyun-resim-5867.jpg-2048x2048.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Banggood'da baya uyguna satılıyor bunlar ama ne kadar güvenilir bilmiyorum.
Orijinaldir. Banggood'da satıcı hep Banggood oluyor.

Bu dimi?

Ultimate modeli bu.

Bunun fiyatı bayağı iyi. Bunu al hocam net. @Shuichi Tatsuo

Orijinaldir. Banggood'da satıcı hep Banggood oluyor.

Bu değil mi?

Ultimate modeli bu.

Bunun fiyatı bayağı iyi. Bunu al hocam net. @Shuichi Tatsuo

Ben moruna aşık oldum. Mor olmadıktan sonra Ultimate olsa ne yazar.

Ayrıca bu ay param da kalmadı oyunlara aktı gitti alamıyorum bir sonraki aya artık.

Ben moruna aşık oldum. Mor olmadıktan sonra Ultimate olsa ne yazar.

Ayrıca bu ay param da kalmadı oyunlara aktı gitti alamıyorum bir sonraki aya artık.

Konuyu açtım hocam :D

Açmayaydın ya bitmiyeydi güzelim mal...

Yani illa gaza gelip almam mı gerekiyor bunu benim. :/

@Shuichi Tatsuo elbette 8BitDo Ultimate daha iyi. Fanboylar Xbox diye çıldırmaya devam edebilir. Sen doğru olanı yap.

Benim konumdan sonra 8BitDo indirim konuları açmışsın hocam. Beni taçlandırdığın için teşekkürler. 🥰

Geri
Yukarı