Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

8 bit Ultimate Xbox 9 nesilden her yönüyle daha iyi bir kontrolcü 200-300 fazla veririm, Xbox alırım diyen mi dersin bunu alanın aklı yoktur diyen mi dersin?

Sanki Xbox 9 nesil alınca işin bitiyor kardeşim sen buna pil almayacak mısın? USB dongle almacak mısın? Sadece kol alınca her şey bitmiyor, 8 bit sana her şeyi sağladığı gibi ergonomi ve kalite olarak Xbox önünde bir kontrolcü.

Son düzenleyen: Moderatör:
ergonomi ve kalite olarak Xbox önünde bir kontrolcü.

Kalite ve ergonomi olarak 9.nesil her türlü önde. Evet, 8Bitdo Ultimate fiyat ve kalite olarak çok üst düzey bir kontrolcü. Analog ve ek tuşları ile de 9.nesilden daha iyi fakat kesinlikle tuş kalitesi, ergonomi anlamında 9.neslin gerisinde.

Hem DualSense hem Xbox 9.nesil kullanan biri olarak net rahatlık olarak Xbox alır daha kontrol bendeymis hissi veriyor genel olarak da Xbox kolunu daha çok seviyorum DualSense artıları trigger gibi teknolojileri ama böyle mi güzelmiş deyip sonrasinda parmak yordugu icin kapatiyorsunuz zaten bu 8BitDo yok bir tek en büyük artısı hall effect olması sanırım bu da drift gibi sorunlarin hiç yasanmayacagi anlamına geliyor sanırım aklimdan bunu da al kullan geçiyor ama bilmiyorum.

Hem DualSense hem Xbox 9.nesil kullanan biri olarak net rahatlık olarak Xbox alır daha kontrol bendeymis hissi veriyor genel olarak da Xbox kolunu daha çok seviyorum DualSense artıları trigger gibi teknolojileri ama böyle mi güzelmiş deyip sonrasinda parmak yordugu icin kapatiyorsunuz zaten bu 8BitDo yok bir tek en büyük artısı hall effect olması sanırım bu da drift gibi sorunlarin hiç yasanmayacagi anlamına geliyor sanırım aklimdan bunu da al kullan geçiyor ama bilmiyorum.
Ben 9.nesil ve 8Bitdo Xbox Ultimate Wired modelini kullandım. Yukarıda da dediğim gibi ergonomi ve kalite olarak o kadar iyi olmasa da bütçesine göre çok iyi bir ürün. 9.nesil ve Dualsense modellerinin fiyatına bakılırsa bu fiyata kesinlikle alınır.

Hocam bu nintendo tuş dizilimine sahip açıklamada söylemiyor sadece. Amazondan almak mantıksız bu cihazı. Aliexpressten ultimate xbox dizilimli versiyonunu 2100 tlye almıştım, charging dock, usb dongle ile beraber gelen harika bir oyuncu kolu. Benim gibi elleri rahatsızlanabilen oyuncular için dizaynı yuvarlak hatlı ellere zarar vermiyor. Alın aldırın. Pc kullanıcıları için konusuyorum.

8 bit Ultimate Xbox 9 nesilden her yönüyle daha iyi bir kontrolcü 200 300 fazla veririmm Xbox alırım diyenmi dersin bunu alanın aklı yoktur diyenmi dersin sanki Xbox 9 nesil alınca işin bitiyor kardeşim sen buna pil almacak mısın USB dongle almacak mısın sadece kol alınca her şey bitmiyor 8 bit sana her şeyi sağladığı gibi ergonomi ve kalite olarak Xbox önünde bir kontrolcü.

Titreşim konusunda nasıl bir fark var, biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
8BitDo Ultimate Wireless modeli Xbox'a gore nasıl peki arkadaşlar Xbox'i cok seviyorum ergonomi ve rahatlık açısından DualSense'te var bende ergonomi olarak sevmiyorum onu artıları var hall effect dock gibi onları biliyorumda gercek kullanımını merak ediyorum Xbox kadar rahatmi.

8BitDo Ultimate Wireless modeli Xbox'a gore nasıl peki arkadaşlar Xbox'i cok seviyorum ergonomi ve rahatlık açısından DualSense'te var bende ergonomi olarak sevmiyorum onu artıları var hall effect dock gibi onları biliyorumda gercek kullanımını merak ediyorum Xbox kadar rahat mı?
Kullanan biri olarak söyleyeyim ergonomisi Xbox kadar rahat değil. 9. nesile benzer bir tasarımı olan koldan geçtiğimde başta biraz rahatsız etmişti alışmak ancak alışınca pek sorun olmuyor.

Kullanan biri olarak söyleyeyim ergonomisi Xbox kadar rahat değil. 9. nesile benzer bir tasarımı olan koldan geçtiğimde başta biraz rahatsız etmişti alışmak ancak alışınca pek sorun olmuyor.

Ergonomi olarak Xbox gerçekten çok iyi ya sırf bu yüzden DualSense bile pek kullanmıyorum yakında satarım herhalde.
Geri kalan konularda da iyi bence 9.nesil.

Yeni konular

Geri
Yukarı