Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Dosya Ekleri

• 1711707280872.png
    1711707280872.png
    21,4 KB · Görüntüleme: 112
@Kaan Diktaş Bildirimlerden gördüm ve hemen atladım konuya. Öncelikle bilgi ve öneri için teşekkür ederim. 😍

Bunun PS dizilimli versiyonu var mı?
Bunu almak yerine 1000 TL daha verip 9. Nesil özel tasarlanmış Xbox kolu mu alsam daha mantıklı olabilir? Yoksa bunu alsam uzun yıllar üzmeden kullandırtır mı kendisini?
Uzun yıllar derken 8-10 yıldan bahsediyorsan Xbox kolunun bataryası bittiğinde pilli kullanmaya devam edebilirsin. Ama diğer kolun bataryası bittiğinde orijinalini bulman zor olabilir. Replika da ne kadar performans verir orası ayrı.

Biten üründe de Switch dizilimi demiyor mu? A B X Y tuşlarının yeri değişik. Bu soru olmuyor mu oyunlarda. A yazan yerde B'ye mi basmamız gerekiyor?

switch:
Eki Görüntüle 2153384

xbox:
Eki Görüntüle 2153385
Evet aynen o şekilde. Ezbere basıyorsanız en ufak bir sorun olmuyor.
Hayır öyle bir sorun teşkil etmiyor. Oyunun içerisinde a basın deniyorsa a basacaksınız.
Hayır öyle değil. Sadece tuşların üzerindeki harfler farklı, konum olarak her şey aynı Xbox dizilimiyle.

Son düzenleme:
Hocam buradan alınırsa sıkıntı olur mu şu anda kullanılamıyor yazan kısım ne tam olarak kargodan mı bahsediyor.

Bir sıkıntı olmaz. Amazon Prime ile aldığında kargo parası ödemiyorsun zaten. 2200-2300 aralığına geliyor.

Arkadaşlar şu anda 2300 civarı galiba 675 TL kargosuyla beraber. O alınır mı? Şimdi bu fiyata iyi midir?

Alınır fiyatı iyi. O civarlarda hep zaten. Amazon Prime ile alınmalı.

Merhaba. Bu fiyata bedava diyebilirim. Kendisi görmüş olduğunuz gibi SSS tier kısmında zaten. Kuşkusuz alınabilecek bir ürün.

Amazon.com.tr
Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Amazon Prime üyeliği ile almayı unutmayın.
Kaan abi çok yakın bir zamanda bu konuyu başlatmışsın ama indirimi kaçırmışım yine de. Buna her ne kadar üzülsem de zaten ben senin tavsiyenle bu koldan yaklaşık 1 hafta önce aldım ve ürün gerçekten şahane. Ben 2. bir tane daha almak istiyordum başkalarıyla beraber oynayabilmek için. Tamda senin bu konunu görünce çok sevinmiştim ama işte kaderin cilvesi.
Neyse artık tekrardan 1.599tl + İthalat Ücreti Depozitosu (608tl) alacağım gibi görünüyor. Kafasında soru işareti olan arkadaşlara kol hakkında şunları söylemek isterim:

1- 4000 lira olsa yine alırım
2- Pc ile tamamen uyumlu ve Xbox koluna göre optimize edilmiş, yani B ve A, X ve Y'nin yerleri birbirleriyle yer değiştirmiş gibi düşünebilirsiniz. Bu hiçbir sıkıntı oluşturmuyor ben 1 günde alıştım.
3- Ben beyaz rengini tercih ettim, çok şık duruyor tavsiye ediyorum.
4- Şarjı ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım, kullanmadığınız zamanlarda standına yerleştirirseniz sizde yaşamazsınız.
5- Daha önce gamepad kullanmamış ve bu tarz ürünlere karşı çok önyargılı birisiydim. Şu an ise oyunlardan aldığım keyfi 5 kat arttırdı diyebilirim.
6- Steam'i Geniş ekran modunda kullamak çok keyifli :D

Kaan abi sana da ayrıyeten teşekkür etmek istiyorum. PC için gamepad tavsiyesi isminde açtığım bir konuya cevap vermiştin ve bu ürünü önermiştin, sana minnettarım ^^

* Hall effect joystick olduğu söylenmiş ancak kendi stesinde bu özellik sadece Ultimate 2.4G için belirtilmiş. Ultimate Bluetooth için böyle bir ibare mevcut değil. Alan teyid edebilirse iyi bir referans olurdu.

* Şarjlı ve kablosuz gamepad bence artık gerekli.

* Benzer özelliklerdeki Hall effect joystick barındıran alternatifler.

Gulikit KK3 MAX

Amazon.com.tr ~ 2350 tl
Amazon.com.tr ~ 2750 tl

Flydigi Vader 3 Pro

69.48AU $ 40% OFF|Flydigi Original Vader 3 Pro Gaming Controller Wireless Innovation Force-switchable Tirgger Support PC/NS/Mobile/TV Box Gamepad ~ 70$

* Testler ve karşılaştırma için youtube ve reddite bakılabilir.

Dosya Ekleri

• 1711715980783.png
    1711715980783.png
    84,6 KB · Görüntüleme: 95
  • 1711716005962.png
    1711716005962.png
    120,5 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
Şahsen yeniden kol alacak olsam sırf şu pil olayı yüzünden ya yine 8BitDo'ya da DualSense alırdım. Evet ergonomisi iyi ancak bu kadar para verdikten sonra bir de pile, şarja vb. para harcamak, o pili çıkar tak yapmakla uğraşmak bana rahatsız edici geliyor.

Pil konusu tam tersi bana iyi geliyor hazırda şarjlı pillerim olduğu için ve şarj olması için bekleme durumu yok pil ömrü biterse içini açıp değiştirmek gibi bir onarım derdide yok kişiye bağlı yine tabii bunlar.

* Hall effect joystick olduğu söylenmiş ancak kendi stesinde bu özellik sadece Ultimate 2.4G için belirtilmiş. Ultimate Bluetooth için böyle bir ibare mevcut değil.

Örnek: 8Bitdo Ultimate 2.4G Controller ve Şarj Dock - Pastel Pink, Windows, Android PC Ipad Uyumlu - 2,541.53 TL + KDV

Örnek: 8BitDo Pro Controller Ultimate Bluetooth & 2.4g Beyaz Nintendo Switch Oled Uyumlu Ve Şarj Dock - 2,499.17 TL + KDV

* Ultimate bluetooth modeliyle 2.4g wireless adaptör geliyor görünüyor. Yani kablosuz alıcı olması Hall effect olduğu anlamına gelmiyor. Hall effect olması için bluetooth olmaması gerek görünüyor.

Eki Görüntüle 2153490Eki Görüntüle 2153491

Bu durumda bile Hall effect joystick garanti değil. Farklı versiyonlar var.
Ancak Hall effect olan gamepadin kutusunda Hall effect ibaresi mevcut görünüyor.

* Şarjlı ve kablosuz gamepad bence artık gerekli.

* Benzer özelliklerdeki Hall effect joystick barındıran alternatifler.

Gulikit KK3 MAX

Amazon.com.tr ~ 2350 tl
Amazon.com.tr ~ 2750 tl

Flydigi Vader 3 Pro

69.48AU $ 40% OFF|Flydigi Original Vader 3 Pro Gaming Controller Wireless Innovation Force-switchable Tirgger Support PC/NS/Mobile/TV Box Gamepad ~ 70$

* Testler ve karşılaştırma için youtube ve reddite bakılabilir.
Bunlar daha mı iyi

Bir sıkıntı olmaz. Amazon Prime ile aldığında kargo parası ödemiyorsun zaten. 2200-2300 aralığına geliyor.
Hocam mavi ve kırmızıda böyle yazarken
1711720667646.png

Beyaz ve siyahta böyle yazıyor

1711720708514.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı