Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Mayıs'ı buluyor gönderimi.
Sitede her zaman en uç tarih yazar.
Genelde 2 hafta içerisinde geliyor.

Ya 50 tane link var kafa karisti. Alınabilecek bir modelin linkini atın da alalım işte size zahmet

O zaman alıyorum hocam
Hayırlı olsun, ben de kablolu olanını aldım herifler 6 günde Çin den getirdi bizim PTT 5 günde İstanbul dan Samsun a getiremedi.

Hatta 4 günde getirmişler 2 gün gümrükte beklemiş.

Arkadaşlar aliexpresten alın daha uyguna geliyor ayrıca pc uyumlu tuşlar. Niye bu kadar para verip tuş dizilimi nintendo olanı alasınız. Aldığım yeri paylaşabilirim geçen baktım benzer fiyattı. İndirim kodu ile birlikte daha ucuza gelir. Oval tasarımı çok güzel oturuyor arkasında ergonomi alanında çok iyi arge var. Çok stabil, düşünmeden pc uyumlu versiyonu alın. Dock ve dongle parası vermeyin mis gibi cihaz. Aylardır kullanıyorum.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
1.408,04TL 28%OFF | 8BitDo - Ultimate Wireless 2.4G Controller Hall Joystick with Charging Dock For PC,Windows 10,11,Steam, Android,Apple
https://a.aliexpress.com/_Ex69fXx

Dosya Ekleri

• 20240228_093020.jpg
    20240228_093020.jpg
    191 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Arkadaşlar aliexpresten alın daha uyguna geliyor ayrıca pc uyumlu tuşlar. Niye bu kadar para verip tuş dizilimi nintendo olanı alasınız. Aldığım yeri paylaşabilirim geçen baktım benzer fiyattı. İndirim kodu ile birlikte daha ucuza gelir. Oval tasarımı çok güzel oturuyor arkasında ergonomi alanında çok iyi arge var. Çok stabil, düşünmeden pc uyumlu versiyonu alın. Dock ve dongle parası vermeyin mis gibi cihaz. Aylardır kullanıyorum.
Tabi paylaşın hocam almayanlar ordan faydalansın

Geri
Yukarı