Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Arkadaşlar aliexpresten alın daha uyguna geliyor ayrıca pc uyumlu tuşlar. Niye bu kadar para verip tuş dizilimi nintendo olanı alasınız. Aldığım yeri paylaşabilirim geçen baktım benzer fiyattı. İndirim kodu ile birlikte daha ucuza gelir. Oval tasarımı çok güzel oturuyor arkasında ergonomi alanında çok iyi arge var. Çok stabil, düşünmeden pc uyumlu versiyonu alın. Dock ve dongle parası vermeyin mis gibi cihaz. Aylardır kullanıyorum.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
1.408,04TL 28%OFF | 8BitDo - Ultimate Wireless 2.4G Controller Hall Joystick with Charging Dock For PC,Windows 10,11,Steam, Android,Apple
https://a.aliexpress.com/_Ex69fXx
indirim kodu biliyor musunuz?

Son durum nedir?
Hall Effec
Wireless Dongell
Bluetooth ultimate kalitesi joistik
İstersem kablolu kullanması mümkün
Pil yerine bataryalı ve şarj standı ile birlikte gelen link hangileri ve satın alınır mı?
Güncel olarak iletir misiniz

indirim kodu biliyor musunuz?
2 gün önce yıldönümüne özel bir sürü kod vardı ama süreleri bitmiş.
Almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin, satıcı kısa bir süre sonra sepetteki ürünler için size kod gönderiyor.

Arkadaşlar konunun bir kısmında 8BitDo'nun PS kolunu soranlar olmuş. 8BitDo PS kolu üretmiyor. Ona yakın bütçede Nacon Revolution serisine göz atabilirsiniz.

Bu hall effect i ha bire görüyorum o neye yarıyor arkadaşlar iyi bir şey mi?

Olması iyi bir şey.

Bu hall effect i habire görüyorum o neye yarıyor arkadaşlar iyi bir şey mi?
Klasik analoglarda sürtünme nedeniyle zamanla yaşanan aşınma ölü nokta ve drift problemine yol açabiliyor. Hall Effect sisteminde sürtünen iletkenler değil, mıknatıs ve alıcı çip arasındaki manyetik etkileşim ile komut verdiğiniz için analoğun tepkisi daha keskin ve daha uzun ömürlü oluyor.

@k0ca kafa hocam bu işlerde daha bilgili birisi, bende hall effect olduğu nasıl anlaşılır onu tam bilmiyorum onu sormak istiyorum. Şimdi aliexresstekini aldım geldi nasıl anlayacağım hall effect versiyon olduğunu.

Son düzenleme:
@k0ca kafa hocam bu işlerde daha bilgili birisi, bende hall effect olduğu nasıl anlaşılır onu tam bilmiyorum onu sormak istiyorum. Şimdi aliexresstekini aldım geldi nasıl anlayacağım hall effect versiyon olduğunu.
Fiziksel olarak anlaşılacağını sanıyorum.
Kutuda zaten yazıyordur, siz kutudan farklı gelirse nasıl anlarız gibisinden soruyorsanız eğer kolun kendi uygulaması var.
Orada ürün kodu ve tam model adı yazıyordur.

Bu da dediğim gibi eskisi ile 2024 model olanın farklarını gösteriyor.

Aldığınız üründe Bluetooth yok sadece alıcı ile bağlanıyor.

Dosya Ekleri

• S73c812f5cf274cd198fefc6ae4f5c4e00.jpg
    S73c812f5cf274cd198fefc6ae4f5c4e00.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Arkadaşlar AliExpress'ten alın daha uyguna geliyor ayrıca PC uyumlu tuşlar. Niye bu kadar para verip tuş dizilimi Nintendo olanı alasınız. Aldığım yeri paylaşabilirim geçen baktım benzer fiyattı. İndirim kodu ile birlikte daha ucuza gelir. Oval tasarımı çok güzel oturuyor arkasında ergonomi alanında çok iyi arge var. Çok stabil, düşünmeden PC uyumlu versiyonu alın. Dock ve dongle parası vermeyin mis gibi cihaz. Aylardır kullanıyorum.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
1.408,04TL 28%OFF | 8BitDo - Ultimate Wireless 2.4G Controller Hall Joystick with Charging Dock For PC,Windows 10,11,Steam, Android,Apple
https://a.aliexpress.com/_Ex69fXx

Sizin ki hall effect mi öğrendiniz mi?

Aldığınız üründe Bluetooth yok sadece alıcı ile bağlanıyor.

Old Edition gelme şansı var mı peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı