Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Old Edition gelme şansı var mı peki.
Öyle bir şey olsa yorumlarda şikayet olurdu.
Eğer olsa bile Aliexpress bu konularda müşteriyi genelde yanıtsız bırakmaz.
Sizin ki hall effect mi öğrendiniz mi?
Ben kablolu olanı aldım daha elime ulaşmadı.
Forumdaki 8bitdo rehberlerine baktım ve hepsi ultimate modllerinde hall effect olduğunu söylüyordu.
Sipariş verdikten sonra ürün bilgilerinde hall effect olmadığını gördüm.
Yabancı bir gamepad kanalına sordum ve 2024 olanlarında hall effect eklendiğini söyledi.
Ben de Amazon dan 2022 ve 2024 modellere bakınca durumu anladım ama zaten 2024 model benim bütçemi aştığı için yine de 2022 modeli alırdım.

Old Edition gelme şansı var mı peki.
Satıcıya yazdım geçen hafta incelemelerdeki fotoğraflarda niye hall effect olmayan versiyonlar var diye. Anladığım kadarıyla ilanı değiştirmemişler ama ürünleri yenilemişler. Aşağıya bıraktığım gibi cevap verdi.
Bu arada ben de sipariş verdim bekliyorum ancak sipariş verdikten sonra gördüğüm birkaç yerde hall sensörlerin de drift yaptığını gördüm ve bu biraz tadımı kaçırdı.

1711780274978.png

Son düzenleme:
Beyaz ya da siyahı seçince kargo fiyatı düşüyormuş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-30-15-22-56-234-edit_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-03-30-15-22-56-234-edit_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 62
Arkadaşlar çantasıyla bu ürün aliexpresste 2100 tl ye geliyor. İncehesap gibi sitelerde de xbox 9. nesil bazen 2200 e düşüyor TR garantili. Bu konuda gamepad (docku falan saymıyorum çok önemli değil) malzeme kaltesi, performans olarak daha mı iyi xbox tan?

Öyleyse link atar mısınız?

Bu konuda gamepad (docku falan saymıyorum çok önemli değil) malzeme kaltesi, performans olarak daha mı iyi xbox tan?
Ürünü daha kullanma fırsatım olmadı fakat Xbox tan daha iyi diyenler var.

İndirim kodu var mıdır?
2 gün önce yıldönümüne özel kodlar vardı ancak bitmiş.
Ürünü sepete ekleyip biraz bekleyince satıcı kod veriyor ya da satıcı sayfasına girip takip ederseniz kod verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı