Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Hocam verdiğin tarihten 2 hafta içinde gelir dedi
Hocam benim gamepad bugün geldi.
Siparişi verdiğim gün kargoya verildi, 4 günde gümrüğe geldi, 2 gün gümrükte kaldı, 4 gün PTT İstanbul şubesinde kaldı, Cumartesi akşamı Samsun a geldi bugün de bana ulaştı.

Hocam benim gamepad bugün geldi.
Siparişi verdiğim gün kargoya verildi, 4 günde gümrüğe geldi, 2 gün gümrükte kaldı, 4 gün PTT İstanbul şubesinde kaldı, cumartesi akşamı samsun a geldi bugün de bana ulaştı.

Bende Tokat'ın bir ilçesindeyim zaten. Herhalde sizin ki ne yakın tarihlerde elime ulaşır.

@k0ca kafa hocam beni görmüyor musunuz?
Önceki sorularınızı cevaplamışım, bunu yeni gördüm kusura bakmayın.
Nasıl buldunuz? Kullandıysanız Xbox 9. nesile kıyasla.
Xbox koluna göre yorum yapamam çünkü daha önce hiç kullanmadım.
Kolun biraz minik olması hoşuma gitti, elime tam oturuyor. (Elim küçük değil.)
Analoğun baş kısımları biraz küçük o yüzden bazen parmağım kayıyor, zamanla alışırım diye düşünüyorum.

Uygulamasını indirdim, titreşim hassasiyetine kadar her şeyi özelleştirebiliyoruz.
Firmware güncellemesi varmış, onu da kendi sitesi üzerinden güncelledim.

Analoğun baş kısımları biraz küçük o yüzden bazen parmağım kayıyor, zamanla alışırım diye düşünüyorum.

Uygulamasını indirdim, titreşim hassasiyetine kadar her şeyi özelleştirebiliyoruz.
Analoglara koruyucu alın hocam. Eğer xbox kolu gibiyse zamanla aşınıyor. Hayırlı olsun.

Analoglara koruyucu alın hocam. Eğer xbox kolu gibiyse zamanla aşınıyor. Hayırlı olsun.
PS modeli için vardı ama bunun analoglar gerçekten küçük, buna olmadı.

Sağ ve sol titreşim motorları sizde de farklı mı? Yazılım üzerinden test ettiğimde ikisi de tamamen farklı titreşime sahipler.

Sağ ve sol titreşim motorları sizde de farklı mı? Yazılım üzerinden test ettiğimde ikisi de tamamen farklı titreşime sahipler.
Evet onu belirtmeyi unuttum.
Sol motor daha şiddetli titriyor sağ motor daha stabil titriyor.
Bana gelen ürünle ilgili olabilir diye düşündüm ama üretimi mi böyle acaba?

Şimdi baktım da aynı şeyi söylen kişiler gördüm.
Bunun sebebinin Nintendo kolu üretirken pc ye geçiş yapmalarından dolayı oluşan yazılımsal sorun olabileceğini söyleyenler var.
Sağ ve sol titreşimi ayrı ayrı ayarlayabiliyoruz zaten.
Sol tarafı biraz daha kısmak sorunu çözebilir.
Efootball oynarken hızlı pas atarken bile titreşim olması biraz garip geldi, o yüzden ayarlanabilir profillerden 1 tanesini 0 titreşim yaptım. Rahatsız olursam profil geçiş tuşuna basıp kapatıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı