Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Evet titreşimleri farklı olarak geliyor bende kol geldiğinde streslenip bunu hakkında konu açmıştım bir sorun yok bence oynarkende garip hissettirmiyor pek.

Eğer şarj standı bilgisayara bağlı ise ek olarak alıcıyı bilgisayara bağlamaya gerek yok.
Şarj standının içinde alıcının kendi yuvası var, bu sayede alıcı şarj standının içindeyken çalışıyor.
Bilginiz olsun.

Evet titreşimleri farklı olarak geliyor bende kol geldiğinde streslenip bunu hakkında konu açmıştım bir sorun yok bence oynarken de garip hissettirmiyor pek.
Bu oyundan oyuna değişiyor hocam. Genel olarak beni de rahatsız etmedi hatta haberim yoktu. Ancak GTA 5 oynarken farkettim ve tuhaf hissetirmişti.

Son düzenleme:
Bende böyle gözüküyor acaba bir sıkıntı mı var rengi sarı olarak gösteriyor acaba iptal falan mı etsem yoksa sizde de böyle bir problem var mı işin garip yanı bu gamepadin sarı rengi yok.

Dosya Ekleri

• IMG_20240402_125112.jpg
    IMG_20240402_125112.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 60
Bende böyle gözüküyor acaba bir sıkıntı mı var rengi sarı olarak gösteriyor acaba iptal falan mı etsem yoksa sizde de böyle bir problem var mı işin garip yanı bu gamepadin sarı rengi yok.

Bende mor almama rağmen beyaz yazıyor bence bir sıkıntı olmaz.

İsterseniz satıcıya sorun döndüğünde de paylaşırsınız bizde bilgileniriz.

Dosya Ekleri

• IMG-20240402-WA0000.jpg
    IMG-20240402-WA0000.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 50
Resimdeki ürünün gelicegini belirtmiş, sıkıntı yok yani.

Şimdi bir mesaj daha yolladı. Evet bir hata sonucu böyle göründüğünü fotoğrafta yer alan renkteki ürünün geleceğini söyledi. Size de çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20240402_134932.jpg
    IMG_20240402_134932.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 47
Ürün vermiş olduğunuz linkte indirime girmiş gözüküyor. Almayı düşünüyorum ama ürünün BT desteği yok denilmiş ama IOS destekli olduğu da yazılmış. Bağlantıyı nasıl sağlıyor, lighting dönüştürücü vs mi var da kablo ile bağlantı sağlanıyor? Bu konuda bilginiz var mı?
Fiziksel olarak anlaşılacağını sanıyorum.
Kutuda zaten yazıyordur, siz kutudan farklı gelirse nasıl anlarız gibisinden soruyorsanız eğer kolun kendi uygulaması var.
Orada ürün kodu ve tam model adı yazıyordur.

Bu da dediğim gibi eskisi ile 2024 model olanın farklarını gösteriyor.

Aldığınız üründe Bluetooth yok sadece alıcı ile bağlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı