Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Şimdi bir mesaj daha yolladı. Evet bir hata sonucu böyle göründüğünü fotoğrafta yer alan renkteki ürünün geleceğini söyledi. Size de çok teşekkürler.

Hocam şu aşağıdaki kırmızı buton "alındığını onayla" kısmı ürün elime ulaştıktan sonra mi yapmam gerekiyor bu ilk AliExpress alışverişim de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-02-16-11-22-114_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-04-02-16-11-22-114_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 60
Ürün vermiş olduğunuz linkte indirime girmiş gözüküyor. Almayı düşünüyorum ama ürünün BT desteği yok denilmiş ama IOS destekli olduğu da yazılmış. Bağlantıyı nasıl sağlıyor, lighting dönüştürücü vs mi var da kablo ile bağlantı sağlanıyor? Bu konuda bilginiz var mı?
Onun dönüştürücü yardımı ile yapıyor olabilirler, bilmiyorum.

Hocam şu aşağıdaki kırmızı buton "alındığını onayla" kısmı ürün elime ulaştıktan sonra mi yapmam gerekiyor bu ilk AliExpress alışverişim de.
Evet ürün elinize ulaştığında tıklamanız gerekiyor.

1712139769634.png

-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA512

Hello,

You have a refund of 832.98075000 USDT.TRC20 available for transaction CPGA7JITJHVHZHC5UK6QTKD7W8. This is usually due to sending not enough or too much Tether USD (Tron/TRC20), or waiting too long to send so it doesn't get enough confirms in time.

If you would like to claim the refund click here:

Bu şekilde mail gelmiş bu dolandırıcı amaçlı mıdır?
Ürünü sipariş geçtikten sonra ki kayıtlı adresime geldi.

Aliexpress sitesinde bu şekilde bir süreç yer alıyor

1712139981628.png

Hocam bu ürün AliExpress de satılan ürünle farklı mı, rica etsem bakabilir misiniz?

Hayır aynı değil. Sizin gönderdiğiniz gamepad Xbox destekli modeli. Eğer ki konuda ki kolu almak istiyorsan
58.22AU $ 38% OFF|8 Ultimate Ultimate kablosuz 2.4G oyun denetleyicisi ile Åarj standı, PC için Hall Joystick Gamepad, Windows 10, 11, buhar, Android| | - AliExpress

Arkadaşlar konuda bahsedilen gamepadi aldıysanız eğer bu linklere ihtiyacınız olacak hem gamepadin uygulaması hem de Firmware linki

Şimdi arkadaşlar, 16 sayfayı da tamamiyle okumuş birisi olarak netleştirmek istediğim bir şey var. Hem kafası karışan diğer arkadaşlar için de kısa bir özet gibi olur.

en çok tavsiye edilen link ve ürün bu. fiyatı da kargo, vergi dahil(indirim kodu vs. yok- olsa da kaça düşüyor bilmiyorum);

1712487731400.png

Burada bir sorun yoktur umarım.

Linkteki ürünün özellikleri ise;

Hall Effect,
Kablolu ve 2.4Ghz Adaptörlü ama Bluetooth yok,
Şarj Standı,
4 renk opsiyonu(Siyah, Beyaz, Mor, Pembe).

Şimdi gelelim diğer linke: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CKT5DR27/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1M65KHEZYQSE8&th=1

Burada ise;

Satıcı: RunSnail
Gönderen: Amazon
Fiyatı her şey dahil:
1712488053904.png

Bu ürünün özellikleri ise;

Hall Effect,
Kablolu, 2.4GHz Adaptörlü ve Bluetooth mevcut,
Şarj Standı
4 renk opsiyonu(Siyah, Beyaz, Mavi-Beyaz, Kırmızı Beyaz).

2. Ürün hem amazonla hızlıca gelecek, hem taksit imkanı var hem de 2 farklı renk opsiyonu mevcut(ki bu seçme sebeplerinden bir tanesi).

Eğer yanlışım yoksa ilk ürünü almak için bir sebebimiz olmamalı. Yanlışım var ise belirtiniz. Teşekkürler.

Şimdi arkadaşlar, 16 sayfayı da tamamiyle okumuş birisi olarak netleştirmek istediğim bir şey var. Hem kafası karışan diğer arkadaşlar için de kısa bir özet gibi olur.

En çok tavsiye edilen link ve ürün bu. Fiyatı da kargo, vergi dahil(indirim kodu vs. yok- olsa da kaça düşüyor bilmiyorum);

Eki Görüntüle 2161655

Burada bir sorun yoktur umarım.

Linkteki ürünün özellikleri ise;

Hall effect,
Kablolu ve 2.4GHz adaptörlü ama Bluetooth yok,
Şarj standı,
4 renk opsiyonu(siyah, beyaz, mor, pembe).

Şimdi gelelim diğer linke: Amazon.com.tr

Burada ise;

Satıcı: RunSnail
Gönderen: Amazon.
Fiyatı her şey dahil:
Eki Görüntüle 2161659

Bu ürünün özellikleri ise;

Hall effect,
Kablolu, 2.4GHz adaptörlü ve Bluetooth mevcut,
Şarj standı.
4 renk opsiyonu(siyah, beyaz, mavi-beyaz, kırmızı beyaz).

2. ürün hem Amazon'la hızlıca gelecek, hem taksit imkanı var hem de 2 farklı renk opsiyonu mevcut(ki bu seçme sebeplerinden bir tanesi).

Eğer yanlışım yoksa ilk ürünü almak için bir sebebimiz olmamalı. Yanlışım var ise belirtiniz. Teşekkürler.

Dediklerinize katılıyorum ancak birçok kişi gamepad üzerinde Switch buton dizilimini istemiyor bu fiyatlara çıkmışken de Xbox dizilimli kollara yönelmekteler aralarında değinmediğin tek şey buydu sanırım iki kol arasında da cihaz olarak BT desteği, renk farkı ve buton dizilimi yer alıyor sonrasında ise kargonun hızlı gelmesinden taksit seçeneğinden bahsetmişsiniz bu durumda insanların kendilerine göre en mantıklı kararı vermesi gerekir diye düşünüyorum örneğin benim hem BT desteğini kullanamamam hem de tuş dizilimini beğenmememden kaynaklı ilk attığınız kolu tercih ettim umarım alacaklarda kendine uygun olanı tercih ederler herkese hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı